Kroatijos futbolininkai sutriuškino Kamerūną ir tęsia kovą dėl vietos pasaulio čempionato aštuntfinalyje

Antrosiose pasaulio futbolo čempionato Brazilijoje keturių ekipų A grupės antrojo turo rungtynėse Kroatijos rinktinė net 4:0 sutriuškino Kamerūno ekipą ir, iškovojusi pirmąją pergalę, išsaugojo galimybes patekti į atkrintamąsias varžybas.
Ivanas Perisičius ir Mario Mandzukičius
Ivanas Perisičius ir Mario Mandžukičius / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Pirmajame kėlinyje kroatus į priekį išvedė Ivica Oličius (11 min.), o kėlinio pabaigoje už chuliganišką elgesį raudona kortelė buvo parodyta kamerūniečiui Alexui Songui (40 min.).

Kiekybinę persvarą kroatai antrajame kėlinyje išnaudojo vienu Ivano Perisičiaus (48 min.) bei dviem Mario Mandžukičiaus (61 ir 73 min.) įvarčiais.

A grupės lyderių Brazilijos ir Meksikos komandų dvikova antrajame ture dar pirmadienį baigėsi lygiosiomis 0:0.

kamuolio kontrolė 49 proc. 51 proc.

A grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

1. Brazilija 2 1 1 0 3:1 4

2. Meksika 2 1 1 0 1:0 4

3. Kroatija 2 1 0 1 5:3 3

4. Kamerūnas 2 0 0 2 0:5 0

Trečiajame A grupės ture birželio 23 dieną Kroatijos ir Meksikos rinktinės išsiaiškins tarpusavyje kelialapio į aštuntfinalį savininką, o Kamerūno futbolininkai baigs pirmenybes maču su Brazilija.