Lionelis Messi kaltę dėl pralaimėjimo vertė puolėjams ir tvarkaraščiui

Geriausio Pasaulio futbolo čempionato žaidėjo prizą atsiėmusiam Lioneliui Messi asmeninis apdovanojimas tapo menka paguoda po 0:1 pralaimėto finalo Vokietijos ekipai. Po nusivylimu tapusių rungtynių L.Messi kaltino tvarkaraštį bei šansų neišnaudojusius komandos draugus.
Lionelis Messi
Lionelis Messi / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Antrojo kėlinio pradžioje auksinę progą iššvaistė pats L.Messi, finalo rungtynėse žaidęs labiau iš aikštės gilumos, o vietą atakos smaigalyje užleidęs Gonzalo Higuainui bei vėliau aikštėje pasirodžiusiam Rodrigo Palacio.

Blogas jausmas, kad negalėjome iškovoti taurės ir parvežti jos Argentinos žmonėms. Labai skaudu pralaimėti, kai liko tiek mažai

Vis dėlto, abu futbolininkai rungtynėse turėjo puikių progų įvarčiams, tačiau nuvylę komandos lyderį.

„Daugelį metų Argentina nėra žaidusi tarp keturių stipriausių pasaulio komandų, o mes pasiekėme ne tik pusfinalį, bet ir finalą. Turime savimi didžiuotis. Žinoma, kad jaučiamės nusipelnę daugiau, todėl esame liūdni.

Blogas jausmas, kad negalėjome iškovoti taurės ir parvežti jos Argentinos žmonėms. Mūsų puolėjai iššvaistė progas, kurių tikrai turėjome. Labai skaudu pralaimėti, kai liko tiek mažai“, – po rungtynių nusivylęs kalbėjo L.Messi.

Pakeliui į finalą argentiniečiai trečiadienį atkaklioje dvikovoje po 11 metrų baudinių serijos įveikė Nyderlandus, kai Vokietija diena anksčiau itin lengvai 7:1 sutraiškė Braziliją. L.Messi manymu, prie vokiečių pergalės finale prisidėjo ir turėta papildoma laisva diena.

„Tokioje turnyro stadijoje viena diena reiškia daug. Faktas, kad žaidėme diena vėliau, be to, mūsų rungtynės buvo kur kas sunkesnės. Per pratęsimą tai fiziškai jautėsi“, – sakė L.Messi