Pergales kontrolinėse rungtynėse iškovojo šveicarai, brazilai ir bosniai

Pasaulio futbolo čempionatui besirengiančios rinktinės toliau galanda ginklus prieš svarbiausią futbolo įvykį. Šį kartą į stadionus išbėgo penkios Brazilijoje žaisiančios komandos, kurių dvi – Graikija ir Nigerija – tarpusavyje sužaidė be įvarčių.
Neymaras
Neymaras / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Didžiausią pergalę iškovojo pasaulio čempionato šeimininkė Brazilija, kuri namuose 4:0 (2:0) sumušė Panamos futbolininkus.

Įvarčius brazilams mušė Neymaras (26 min.), atlikęs nuostabų baudos smūgį, Dani Alvesas (40 min.), Hulkas (46 min.) ir Willianas (76 min.).

Brazilai iš viso atliko net 17 smūgių į vartus, tačiau taiklūs buvo tik septyni. Nepaisant to, svečiai atsakė tik trimis smūgiais į vartų plotą.

Pasaulio čempionato A grupėje Brazilija susitiks su Kamerūnu, Kroatija ir Meksika.

Meksikos futbolininkai Čikagoje vykusiose rungtynėse po atkaklios kovos 0:1 nusileido Bosnijos ir Hercegovinos ekipai.

Izeto Hajrovičiaus įvartis 41-ąją minutę būsimiems planetos pirmenybių deniutantams atnešė pergalę.

Bosniai čempionate žais F grupėje su Argentina, Iranu ir Nigerija.

Šveicarijos rinktinė namuose Liucernoje 2:0 (0:0) mačo pabaigoje palaužė Peru futbolininkus.

Stephanas Lichtsteineris įmušė 78-ąją, o Xherdanas Shaqiri – 84-ąją minutę ir šveicarai šventė pergalę.

Nugalėtojai planetos pirmenybėse žais E grupėje su Prancūzija, Hondūru ir Ekvadoru.

Kitose kontrolinėse rungtynėse Jungtiniai Arabų Emyratai 1:0 įveikė Gruzijos futbolininkus, o Čekija namuose 1:2 nusileido Austrijai.