A lyga: „Banga“ pralaimėjo namuose, „Žalgiris“ nepaliko vilčių „Kaunui“ (rezultatai)

Šeštadienį startavo 2011 metų Lietuvos futbolo A lygos pirmenybės. Pirmieji į kovą stojo Tauragės „Tauro“ ir „Mažeikių“ futbolininkai. Rungtynės baigėsi lygiosiomis 1:1.
„Žalgiris“ – FBK „Kaunas“ rungtynių akimirka
„Žalgiris“ – FBK „Kaunas“ rungtynių akimirka. / Kęstučio Vanago/BFL nuotr.
Temos: 1 Futbolas

Pirmąjį čempionato įvartį pelnė „Tauro“ žaidėjas D.Borisovas, kuris pasižymėjo sužaidus vos 4 minutes. „Mažeikiai“ rezultatą išlygino 84 minutę po tikslaus V.Antipovo smūgio.

Intriuojanti akistata laukė Vilniuje, kur susitiko A lygos bronzos medalius praėjusį sezoną laimėjęs vietos „Žalgiris“ ir į aukščiausią lygą sugrįžęs daugkartinis šalies čempionas FBK „Kaunas“.

Rungtynes rezultatu 3:0 laimėjo „Žalgiris“. 12 minutę įvartį į savus vartus įsimušė kaunietis D.Nakrošius. Antrame kėlinyje pasižymėjo A.Nagumanovas (65 min.) ir A.Jeršovas (83 min. iš 11 m baudinio).

Nesėkmingai sezoną savų žiūrovų akivaizdoje pradėjo Armino Narbekovo vadovaujama Gargždų „Banga“. Ji rezultatu 1:2 buvo priversta pripažinti Pakruojo „Kruojos“ pranašumą. „Banga“ pirmavo po A.Ostapo įvarčio (17 min.), tačiau „Kruoja“ atsakė dviem tiksliais M.Gardzijausko (36 min.) ir T.Švelnos (92 min.) įvarčiais.

Šalies vicečempionė Marijampolės „Sūduva“ namuose 6:1 (1:0) sutriuškino po devynerių metų į šalies futbolo elitą sugrįžusią Alytaus „Dainavą“.

Rezultatai:

Marijampolės „Sūduva“61Alytaus „Dainava“
9 min. Povilas Lukšys
60 min. Andrius Urbšys
66 min. Nikolajus Matšitševas
72 min. Andrius Urbšys
81 min. Ričardas Beniušis
84 min. Karolis Chvedukas
47 min. Darius Cibulskas
Vilniaus VFMD „Žalgiris“30FBK „Kaunas“
16 min. Donatas Nakrošius (į savo vartus)
69 min. Andrejus Nagumanovas
88 min. Artūras Jeršovas (11 m.)

Gargždų „Banga“00Pakruojo „Kruoja“
17 min. Anatolijus Ostapas36 min. Mindaugas Gardzijauskas
92 min. Tautvydas Švelna
Tauragės „Tauras“11„Mažeikiai“
4 min. Dmitrijus Borisovas84 min. Vadimas