A lyga: Elivelto dublis ir „Žalgirio“ kerštas „Uteniui“

Lietuvos futbolo A lygos rungtynėse Visagine Vilniaus „Žalgiris“ 4:0 nugalėjo „Utenį“. Čempionai revanšavosi po pralaimėjimo sezono starte ir iškovojo didžiausią šio sezono pergalę.
Rungtynių akimirka / Juliaus Kalinsko / 15min nuotr.

Jau pirmąją minutę Evaldas Baniulis iššoko prieš Vilniaus „Žalgirio“ vartininką Armantą Vitkauską ir per toli atsileido kamuolį, kurį vartų sargas pastvėrė į rankas. Deja, vartininkas susižeidė nykštį ir veidą bei netrukus buvo pakeistas.

Debiutavo 17-metis Airidas Mickevičius, kuris prie pagrindinės „Žalgirio“ komandos prisijungė šių metų pradžioje.

22-ąją minutę po pakelto kampinio Saulius Mikoliūnas pamušė kamuolį link vartų, o šalia buvęs Elivelto kyštelėjo galvą bei pelnė įvartį, kuris brazilui yra jau penktas šiame A lygos sezone.

66-ąją minutę vilniečiai surengė greitą kontrataką, kuri baigėsi antruoju įvarčiu. Egidijus Vaitkūnas perdavė kamuolį į baudos aikštelę, kur R.Silvą aplenkęs Bahrudinas Atajičius padvigubino rezultatą.

71-ąją minutę čempionai pelnė trečią įvartį. Rolandas Baravykas prasiveržė dešiniuoju kraštu ir perdavė kamuolį į baudos aikštelę, kur varžovų klaidomis pasinaudojęs Elivelto antrą kartą nuginklavo D.Garačą.

78-ąją minutę įmuštas dar vienas įvartis. Po gražios kombinacijos B.Atajičius surado Elivelto pakeitusį Serge'ą Nyuiadzi, kuris akistatoje su vartininku mušė nepriekaištingai.

„Utenis“ patyrė ketvirtą pralaimėjimą iš eilės. Tiesa, būtent „Utenis“ yra vienintelio šiame sezone čempiono pralaimėjimo autorius.

Šią savaitę prie Utenos klubo prisijungė 26 metų Kanados rinktinės kandidatas kroatas Stefanas Cebara ir 30-metis slovėnas Rokas Štrausas.

Su 21 tašku Vilniaus klubas yra užtikrintas A lygos lyderis. „Utenis“ su 8 taškais rikiuojasi penktas.