A lyga: „Šiauliai“ namuose palaužė Marijampolės „Sūduvą“

Šiaulių futbolininkai pasiekė pergalę namuose
fcsiauliai.lt / Šiaulių futbolininkai pasiekė pergalę namuose.
0

Sekmadienį Lietuvos futbolo A lygoje buvo žaistos vienerios rungtynės, kuriose susitiko turnyrinės lentelės kaimynės. Ketvirtą vietą užimantys „Šiauliai“ namuose 1:0 įveikė trečioje pozicijoje esančią Marijampolės „Sūduvą“.

Vienintelio ir pergalingo įvarčio autoriumi 44-tą minutę tapo Robertas Veževičius.

Pirmajame kėlinyje ekipos nepademonstravo atakuojančio futbolo ir žiūrovai daug aštrių momentų neišvydo. Artėjant pertraukai marijampoliečiai surengė kiek pavojingesnę ataką, bet iš patogios padėties neįmušė Tadas Eliošius. „Šiauliai“ netrukus surengė greitą išpuolį ir po perdavimo iš kairiojo atakos krašto kamuolį į vartus pasiuntė Robertas Vėževičius.

Pirmoje antrojo kėlinio pusėje svečiams nesisekė perimti iniciatyvos, o neblogą galimybę padvigubinti rezultatą turėjo šiauliečiai. Gelbėdamas situaciją „Sūduvos“ treneris Virginijus Liubšys į aikštę išleido Ričardą Beniušį  bei Povilą Lukšį. Suvalkiečiai daug atakavo, bet išlyginti rezultato jiems taip ir nepavyko. „Šiauliai“ iškovojo svarbią pergalę ir turnyro lentelėje priartėjo prie šios dienos varžovų.

Po pergalės šiauliečiai sumažino atsilikimą nuo marijampoliečių iki 5 taškų. „Sūduva“ prarado svarbius taškus kovoje dėl trečios vietos.

Rezultatas:

„Šiauliai“ 1:0 „Sūduva“
44' Robertas Veževičius [1 – 0]