A lyga: „Žalgiris“ laimėjo principinį mačą prieš „Sūduvą“, „Ekranas“ prarado taškus namuose

Sekmadienį Kaune susirėmė dėl Lietuvos futbolo A lygos medalių kovojančios Marijampolės „Sūduvos“ ir Vilniaus „Žalgirio“ ekipos.
Rungtynių akimirka / A.Burbos nuotr.

Rungtynes rezultatu 3:1 (1:1) laimėjo „Žalgiris“, taip atotrūkį nuo trečioje vietoje esančios „Sūduvos“ padidindamas iki 5 taškų. „Žalgiris“ nepralaimėtų rungtynių seriją A lygoje pratęsė iki 10 (7 pergalės, 3 lygiosios).

„Sūduva“ išsiveržė į priekį jau 4 rungtynių minutę, kai 11 m baudinį realizavo Andrius Urbšys, tačiau 15 minutę rezultatą išlygino Nerijus Astrauskas. Antrajame kėlinyje pasižymėjo dar du žalgiriečiai – 56 minutę Deividas Matulevičius ir 90 minutę Mario Grgurovičius.

Įdomu tai, kad iki šios dvikovos, net keturias tarpusavio rungtynes iš eilės šios komandos buvo sužaidusios lygiosiomis. Pirmasis šio sezono susitikimas Marijampolėje baigėsi rezultatu 1:1, taikiai pasibaigė ir visi trys tarpusavio mačai praėjusiame sezone (0:0, 1:1 ir 0:0).

Kitose sekmadienį įvykusiose A lygos rungtynėse Alytaus „Dainava“ 3:1 įveikė „Šiaulius“, kurie praėjusią savaitę atleido trenerį Saulių Širmelį.

Tuo tarpu čempionato lyderis Panevėžio „Ekranas“ mačą namuose su Tauragės „Tauru“ baigė lygiosiomis 0:0.