A lyga: „Žalgiris“ nugalėjo Gargždų „Bangą“, lyderė „Sūduva“ nusileido Pakruojui

Šeštadienį Lietuvos futbolo A lygos čempionate vyko penktojo turo rungtynės. Vilniaus „Žalgiris“ namie 3:1 nugalėjo Gargždų „Bangą“ ir iškovojo ketvirtąją pergalę. Gargždiškiai čempionate patyrė antrąjį pralaimėjimą.
Rungtynių Vilniuje akimirka.
Rungtynių Vilniuje akimirka. / Irmanto Gelūno / BNS nuotr.
Temos: 1 Futbolas

Pirmajame kėlinyje geriau rungtyniavo vilniečiai, jie sukūrė keletą momentų įvarčiui pasiekti. Kėlinio pabaigoje „Žalgiriui“ pavyko nuginkluoti svečių vartininką. Legionierius iš Rusijos Andrejus Nagumanovas prasiveržė kairiuoju kraštu ir smūgiavo taikliai – 1:0.

72 min. gargždiškis Rimvydas Grudys sužaidė netiksliai, kamuolį perėmė žalgirietis Deivydas Matulevičius ir prasiveržęs nepaliko šansų svečių vartininkui – 2:0. Gargždiškiams rungtynių pabaigoje pavyko sušvelninti rezultatą – baudos smūgiu įvartį pelnė Andrius Lipskis – 2:1.

Tačiau po trijų minučių vėl džiūgavo „Žalgirio“ gerbėjai – po Edgaro Mastianicos perdavimo savo antrąjį įvartį šiame mače pelnė D.Matulevičius. Vitalijaus Stankevičiaus auklėtiniai laimėjo įtikinamai – 3:1.

Marijampolėje užfiksuota staigmena: lygos lyderė „Sūduva“ 1:2 nusileido Pakruojo „Kruojai“, nors daugiau nei pusvalandį turėjo vieno žaidėjo pranašumą. 56 min. iš aikštės už antrą geltoną kortelę buvo pašalintas svečių saugas Donatas Petrauskas.

Marijampoliečiai aktyviau pradėjo rungtynes, tačiau pirmieji praleido įvartį. Kėlinio viduryje po baudos smūgio kamuolys atiteko legionieriui iš Latvijos Stanislavui Pihockiui, o šis iš penkių metrų pasiuntė kamuolį į vartus. Pirmąjį kėlinį „Kruoja“ laimėjo 1:0.

Antrąjį kėlinį aikštės šeimininkai pradėjo ypač aktyviai, tačiau rezultatą išlygino tik 64 min. Pasižymėjo vos prieš kelias minutes aikštėje pasirodęs puolėjas Ričardas Beniušis. Tačiau tai buvo viskas, ką sugebėjo padaryti Suvalkijos komanda. „Kruoja“, nors ir žaisdama be pašalinto D.Petrausko, iškovojo pergalę. 74 min. po šiurkščios marijampoliečių klaidos Giedrius Slavickas iš arti nukreipė kamuolį į vartus. Šis įvartis svečiams lėmė pergalę.

12. KAUNAS 4 0 0 4 0-10 -6

28 metai su „Teleloto“ – kas lieka už kadro?
Pasiskiepyti – į vaistinę: ateina per pietų pertrauką, kartu atsiveda ir šeimos narius