Abu Madrido klubai Ispanijos čempionate šventė lengvas pergales

Ispanijos „Primera“ lygos 12-ajame ture šeštadienį į aikštes žengė čempionato favoritai. Abi Madrido komandos iškovojo užtikrintas pergales.
Diego Godinas
Diego Godinas / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Madrido „Atletico“ futbolininkai namuose 3:1 (2:0) įveikė „Malaga“ vienuolikę, o abi komandos rungtynes baigė turėdamos po 10 žaidėjų.

Tiago (12 min.) ir Antoine'as Griezamannas (42 min.) pirmajame kėlinyje išvedė Ispanijos čempionus į priekį.

Po pertraukos, 64 min. Roque Santa Cruzas rezultatą buvo sušvelninęs, tačiau netrukus už antrą geltoną kortelę savo pasirodymą anksčiau laiko baigė G.Samuelis.

D.Godinas 83 min. galutinai atsakė į klausimą, kas laimės šį mačą. 88 min. „Atletico“ narys Gabi taip pat gavo antrą geltoną kortelę ir buvo išvarytas.

„Scanpix“/AP nuotr./Karimas Benzema ir Marcelo

Čempionato lyderis „Real“ išvykoje nepasigailėjo „Eibar“ ekipos – šventė pergalę 4:0.

Rezultatyviausias „Primera“ futbolininkas Cristiano Ronaldoįmušė dukart (43 ir 83 min. 11 metrų baudiniu) bei atliko rezultatyvų perdavimą pirmą įvartį 23 min. įmušusiam Jamesui Rodriguezui. Karimas Benzema pasižymėjo 70-ąją minutę.