Anglijos čempionate „Tottenham Hotspur“ įveikė namie žaidusį „Manchester United“

Pirmąjį 2014-ųjų metų vakarą „Premier“ lygoje buvo sužaistas paskutinysis XX turo susitikimas.
„Tottenham Hotspur“ įveikė „Manchester United“
„Tottenham Hotspur“ įveikė „Manchester United“ / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

„Old Trafford“ stadione jėgas išmėgino turnyrinės lentelės kaimynai – „Manchester United“ ir „Tottenham Hotspur“.

Mačo pradžioje šeimininkai rungtyniavo kiek geriau. Tačiau įvartis krito kitoje aikštės pusėje. 34-ąją minutę puikiu smūgiu galva Timo Sherwoodo treniruojamą ekipą į priekį išvedė Emmanuelis Adebayoras.

Antrajame kėlinyje Davidas De Gea kamuolį iš vartų tinklo turėjo traukti dar kartą, kai įmušė Christianas Eriksenas.

„Raudonieji velniai“ nepasidavė ir jau po poros akimirkų rezultatas tapo 2:1. Įvartį įmušė Danny Welbeckas.

„Manchester United“ ekipa pradėjo varžovų vartų apgultį, kuri tęsėsi iki pat mačo pabaigos, tačiau vaisių nedavė – „Tottenham“ futbolininkai išsaugojo trapią persvarą ir iškovojo tris taškus „Old Trafford“ stadione.