Anglijos čempionate „Manchester City“ sutriuškino „Southampton“ futbolininkus

Šeštadienį Anglijoje prasidėjo 32-asis „Premier“ lygos turas. Pirmoje dvikovoje Manuelio Pellegrini vadovaujami „Manchester City“ futbolininkai rezultatu 4:1 iškovojo pergalę akistatoje su Mauricio Pochettino treniruojama „Southampton“ ekipa.
Samiras Nasri ir Edinas Dzeko
Samiras Nasri ir Edinas Dzeko / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Į priekį „miestiečius“ mačo pradžioje išvedė Yaya Toure, sėkmingai realizavęs 11 metrų baudinį.

37-ąją minutę baudinys buvo paskirtas į priešingus vartus. Jį sėkmingai realizavo Ricky Lambertas.

Vis dėlto, netrukus pranašumą „Manchester City“ ekipai sugrąžino Samiras Nasri. Nuošalės nepastebėjusi teisėjų brigada įvartį užskaitė.

Skirtumą prieš pat pertrauką padvigubino Edinas Džeko.

Antrajame kėlinyje pasižymėjo po keitimo pasirodęs puolėjas Stevanas Jovetičius, įtvirtinęs šeimininkų pergalę ir tris taškus.

Rezultatas:

„Manchester City“ 4 – 1 „Southampton“
3` [1 – 0] Yaya Toure (11m.)
37` [1 – 1] Rickie Lambert (11.)
45` [2 – 1] Samir Nasri
45` [3 – 1] Edin Džeko
81` [4 – 1] Stevan Jovetič