Anglijos FA taurė: Marius Žaliūkas su „Leeds“ iškrito, „Manchester City“ netikėtai nelaimėjo

Net 22 susitikimai šeštadienį sužaisti Anglijos Futbolo asociacijos (FA) taurės varžybų trečiajame rate. Šioje pirmenybių stadijoje prie komandų jau prisijungė ir „Premier“ lygos klubai.
Marius Žaliūkas kovoja su varžovu
Marius Žaliūkas kovoja su varžovu / leedsunited.com nuotr.

Iš tolimesnės kovos dėl trofėjaus pasitraukė Mariaus Žaliūko atstovaujamas „Leeds United“ klubas, išvykoje 0:2 (0:1) nesugebėjęs pasipriešinti tik ketvirtajame divizione žaidžiančiam „Rochdale“ klubui.

Scottas Hoganas šeimininkus į priekį išvedė paskutinę pirmo kėlinio minutę, o rezultatą padidino Ianas Hendersonas 84-ąją minutę. „Leeds“ ekipą ne kartą nuo įvarčių gelbėjo ekipos vartininkas arba nepavykę šeimininkų bandymai smūgiuoti iš pavojingų situacijų.

M.Žaliūkas mačą pradėjo startinėje sudėtyje ir žaidė visas 90-imt minučių.

Kiek netikėtas rezultatas užfiksuotas tarp „Blackburn Rovers“ ir „Manchester City“ ekipų – 1:1.

Álvaro Negredo pirmasis išvedė svečius į priekį 45 minutę, tačiau antrajame divizione žaidžiančio „Blackburn“ narys Scottas Dannas 55 min. rezultatą išlygino.

Iš FA taurės varžybų šeštadienį pasitraukė trys „Premier“ lygos komandos – Birmingamo „Aston Villa“, „Newcastle United“ ir „West Bromwich Albion“ ekipos. Dviejų aukščiausios lygos ekipų „Norwich City“ ir Londono „Fulham“ mačas baigėsi lygiosiomis 1:1.

Tuo tarpu „Premier“ lygoje žaidžiančios „Cardiff City“, „Southampton“, „Hull City“, „Crystal Palace“, „Stoke City“ ir Liverpulio „Everton“ komandos.