Anglijos futbolo čempionate – įspūdingos „Arsenal“ ir „Tottenham“ lygiosios bei „Chelsea“ pergalė

Anglijos futbolo čempionate („Premier“ lygoje) trečiadienį sužaistos dvejos rungtynės. Londono „Arsenal“ viltys po ilgos pertraukos susigrąžinti šalies čempionų titulą patyrė dar vieną smūgį – Arsene'o Wengero auklėtiniai Londono derbyje sužaidė tik lygiosiomis 3:3 su „Tottenham“.
Lygiąsias išplėšusio R.van der Vaarto džiaugsmas.
Lygiąsias išplėšusio R.van der Vaarto džiaugsmas. / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Įspūdingai prasidėjusioje dvikovoje „Arsenal“ įsiveržė į priekį po Theo Walcotto smūgio, bet netrukus pusiausvyrą atstatė Rafaelis van der Vaartas.

Kiek vėliau Samiras Nasri bei Robinas van Persie leido „Kanonieriams“ įgyti dviejų įvarčių persvarą, kurią prieš pat pirmojo kėlinio pabaigą perpus „nukirpo“ fantastišką įvartį pelnęs Tomas Huddlestone'as.

Po pertraukos R.van der Vaartas realizavo 11 metrų baudinį ir išplėšė tašką, leidusį „Tottenham“ su 54 taškais įsitvirtinti penktoje turnyrinės lentelės vietoje. Tuo metu „Arsenal“ (64 tšk.) nukrito į trečią poziciją ir nuo „Manchester United“ (70 tšk.) atsilieka šešiais taškais likus penkiems turams.

Į antrąją vietą pakilo Londono „Chelsea“ (64 tšk.), be didesnio vargo 3:1 nugalėjusi „Birmingham“.

Švieslentė

Londono „Tottenham“ 3 3 Londono „Arsenal“
7' [1 – 1] R.van der Vaartas
45' [2 – 3] T.Huddlestone'as
70' [3 – 3] R.van der Vaartas (iš 11 metrų baudinio)
5' [0 – 1] T.Walcottas
12' [1 – 2] S.Nasri
41' [1 – 3] R.van Persie
Londono „Chelsea“ 3 1 „Birmingham“
3' [1 – 0] F.Malouda
26' [2 – 0] S.Kalou
62' [3 – 0] F.Malouda
76' [3 – 1] S.Larssonas (iš 11 metrų baudinio)