Anglijos futbolo čempionate – lyderių Mančesterio klubų pergalės

Anglijos futbolo čempionate („Premier“ lygoje) šeštadienį sužaistos šešerios rungtynės. Pergales iškovojo lyderės iš Mančesterio – „Manchester United“ ir „Manchester City“.
„Norwich“ ir „Manchester United“ rungtynės.
„Norwich“ ir „Manchester United“ rungtynės. / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Nelengvą pergalę namie iškovojo „Manchester United“ klubas, 2-0 nugalėjęs lygos naujokę „Norwich“ ekipą.

Šeimininkai varžovų gynybą pralaužė 68 minutę, kai galva iš arti pasižymėjo Andersonas, o netrukus persvarą padvigubino po keitimo aikštėje pasirodęs Danny Welbeckas.

Tiesa, dvikovos eiga galėjo pakrypti ir kita linkme, tačiau antrajame kėlinyje „Norwich“ Anthony Pilkingtonas iš pradžių nepataikė į vartus atsidūręs vienas prieš vartininką, o kiek vėliau sudrebino virpstą.

Liverpulio derbį laimėjo „Liverpool“

Emocingame Liverpulio miesto derbyje „Liverpool“ 2-0 nugalėjo be kontraversiškai pašalinto futbolininko mačą baigusią „Everton“ ekipą.

Apylygiai vykusio mačo lūžio momentas įvyko 23 minutę, kai teisėjas parodė raudoną kortelę šeimininkų saugui Jackui Rodwellui. Tiesa, sprendimas jau spėjo susilaukti daug kritikos, mat futbolininkas akivaizdžiai pataikė į kamuolį.

„Liverpool“ po to perėmė iniciatyvą ir turėjo puikią progą užbaigti kėlinį įvarčiu, bet Luiso Suarezo uždirbto 11 metrų baudinio nerealizavo Dirkas Kuytas – smūgį atrėmė vartininkas Timas Howardas.

Prieš pat pertrauką Charlie Adamas dar spėjo sudrebinti „Everton“ skersinį šūviu iš toli, o po pertraukos „Liverpool“ galiausiai pralaužė varžovų gynybą, kai 70 minutę pirmą sezono įvartį pelnė Andy Carrollas.

Dvikovos baigtis tapo aiški 82 minutę, kai po gynėjo Sylvaino Distino klaidos L.Suarezas padvigubino pranašumą.

Švieslentė

Liverpulio „Everton“ 0 2 „Liverpool“
23' iš aikštės pašalintas J.Rodwellas 71' [0 – 1] A.Carrollas
82' [0 – 2] L.Suarezas
44' D.Kuytas nerealizavo 11 metrų baudinio
Birmingemo „Aston Villa“ 2 0 „Wigan“
36' [1 – 0] G.Agbonlahoras
62' [2 – 0] D.Bentas

„Blackburn“ 0 4 „Manchester City“
  56' [0 – 1] A.Johnsonas
59' [0 – 2] M.Balotelli
73' [0 – 3] S.Nasri
87' [0 – 4] S.Savičius
„Manchester United“ 2 0 „Norwich“
68' [1 – 0] Andersonas
87' [2 – 0] D.Welbeckas

„Sunderland“ 2 2 „West Bromwich“
24' [1 – 2] N.Bendtneris
26' [2 – 2] A.Mohamady
4' [0 – 1] J.Morrisonas
5' [0 – 2] S.Longas
„Wolverhampton“ 1 2 „Newcastle“
88' [1 – 2] S.Fletcheris 17' [0 – 1] D.Ba
38' [0 – 2] J.Gutierrezas