Anglijos futbolo taurė: „Manchester United“ pergalė ir „Chelsea“ lygiosios (video)

Šeštadienį sužaista vienuolika Anglijos futbolo asociacijos taurės (FA Cup) turnyro šešioliktfinalio rungtynių.
Michaelas Owenas po ilgos pertraukos vėl džiaugėsi įvarčiu.
Michaelas Owenas po ilgos pertraukos vėl džiaugėsi įvarčiu. / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Pirmuoju bandymu iškopti į aštuntfinalį nepavyko prizo savininkui bei šalies čempionui Londono „Chelsea“ klubui, kuris mačą svečiuose su „Everton“ baigė lygiosiomis 1:1 (0:0) ir bus priverstas savo aikštėje žaisti pakartotinį mačą.

„Everton“ šiose rungtynėse pirmavo po Louiso Saha (62 min.) įvarčio, o rezultatą išlygimo Salomonas Kalou (75 min.).

Tuo tarpu šalies vicečempionas bei pirmenybių lyderis „Manchester United“ klubas šeštadienį svečiuose 2:1 (0:1) nugalėjo trečiojo diviziono „Southampton“ ekipą bei iškopė į varžybų aštuntfinalį.

Aikštės šeimininkai pirmavo po Richardo Chaplow (45 min.) įvarčio.

Antrajame kėlinyje rezultatą išlygino Michaelas Owenas (65 min.), o pergalingo įvarčio autoriumi tapo Javieras Hernandezas (76 min.).

Anglijos FA taurę „Manchester United“ klubas per visą savo istoriją buvo iškovojęs 11 kartų.

Kitų Anglijos futbolo asociacijos taurės turnyro šešioliktfinalio rungtynių šeštadienį rezultatai:
(skliaustuose – lyga, kurioje žaidžia klubas)

„Torquay United“ (IV)          – „Crawley Town“ (V)             0:1
„Birmingham City“              – „Coventry City“ (II)           3:2
„Bolton Wanderers“             – „Wigan Athletic“               0:0
„Burnley“ (II)                 – „Burton Albion“ (IV)           3:1
„Sheffield Wednesday“ (III)    – „Hereford United“ (IV)         4:1
„Stevenage Football Club“ (IV) – „Reading“ (II)                 1:2
„Watford“ (II)                 – „Brighton & Hove Albion“ (III) 0:1
„Aston Villa“                  – „Blackburn Rovers“             3:1