Anglijos lygos taurė: „Chelsea“ po pratęsimo išspyrė „Leicester City“

Antradienį Anglijoje buvo sužaistos Anglijos lygos taurės trečiojo etapo rungtynės. Į aštuntfinalį pateko Londono „Arsenal“, „Chelsea“ ir „Liverpool“ ekipos.
Danny Simpsonas ir Diego Costa
Danny Simpsonas ir Diego Costa / „Scanpix“/AP nuotr.

„Leicester City“ – „Chelsea“ 2:4

17-ąją rungtynių minutę sugriuvo „Chelsea“ gynyba su vartininku Asmiru Begovičiumi priešakyje. Po tolimo perdavimo Césaras Azpilicueta nesuvaldė kamuolio ir atrodė, kad jį lengvai pasiims vartininkas, tačiau Shinji Okazaki pirmas prišoko prie kamuolio ir galva jį nukreipė į vartus.

Antrąjį įvartį iš to paties dešiniojo krašto į „Chelsea“ vartus vėl įmušė S.Okazaki. Vartininkas A.Begovičius ir vėl nesugebėjo sustabdyti varžovo.

Pirmojo kėlinio pabaigoje rezultatą sušvelnino Gary Cahillas, kuris po kampinio galva pasiuntė kamuolį į varžovų vartus.

Antrojo kėlinio pradžioje stipriu smūgiu iš toli rezultatą išlygino C.Azpilicueta.

Paskutinę rungtynių minutę Lesterio klubas neteko žaidėjo. Marcinas Wasilewskis neleistinai stabdė Diego Costą ir gavo antrą geltoną kortelę.

Po dviejų kėlinių rezultatas buvo lygus 2:2 ir komandos žaidė pratęsimą.

Cescas Fabregasas pačioje pratęsimo pradžioje įmušė du įvarčius ir užtikrino komandos pergalę.

„Premier“ lygos rungtynėse šią savaitę klubams sekėsi skirtingai. Lesterio klubas šventė užtikrintą pergalę 3:0 prieš „Burnley“, o „Chelsea“ 1:2 nusileido „Liverpool“.

„Nottingham Forest“ – „Arsenal“ 0:4

Ketvirtą vietą „Premier“ lygoje užimantis Londono klubas nesunkiai susitvarkė su žemesnės lygos klubu.

Arsene'as Wengeras leido žaisti gerokai jaunesniems komandos žaidėjams ir davė poilsio lyderiams.

Tiesa, pirmąjį įvartį klubui savaitgalį įmušęs Granitas Xhaka žaidė ir šiose rungtynėse. Jau 23-iąją mačo minutę jis išvedė „Arsenal“ į priekį nuostabiu tolimu smūgiu.

60-ąją minutę buvo paskirtas 11 metrų baudinys į šeimininkų vartus, kurį realizavo Lucas. Po dešimties minučių jis jau mušė antrą įvartį į tuščius varžovų vartus.

Paskutinę rungtynių minutę dar vieną įvartį pridėjo Alexanderis Oxlade'as-Chamberlainas.

„Derby County“ – „Liverpool“ 0:3

Šeštą vietą „Premier“ lygoje užimantis Liverpulio klubas šį mėnesį nugalėjo „Chelsea“ ir „Leicester City“ klubus, todėl rungtynės su žemesnio diviziono komanda didelių problemų nesukėlė.

23-iąją minutę komandą į priekį išvedė Ragnaras Klavanas, kuris po kampinio pažeme įmušė kamuolį į vartus, kai jo nesugebėjo išmušti varžovai.

Antrojo kėlinio pradžioje „Liverpool“ persvarą padvigubino tarp dviejų gynėjų atsidūręs Philippe Coutinho, kuris sugebėjo įmušti į vartus.

Po keturių minučių dar vieną įvartį pridėjo Divockas Origi.