Kas, jei ne jis? Z.Ibrahimovičius nukalė „Manchester United“ pergalę Lygos taurės finale

„Manchester United“ klubas po 7 metų pertraukos laimėjo Anglijos Lygos taurę. Finalo mače, vykusiame „Wembley“ stadione, Jose Mourinho auklėtiniai 3:2 nugalėjo „Southampton“ vienuolikę.
„Manchester United“ Anglijos Lygos taurės finale įveikė „Southampton“
„Manchester United“ Anglijos Lygos taurės finale įveikė „Southampton“ / „Scanpix“ nuotr.

„Southampton“ buvo pavykę panaikinti dviejų įvarčių skirtumą, tačiau pergalę Mančesterio klubui išplėšė Zlatano Ibrahimovičiaus įvartis 87 minutę.

J.Mourinho, kuriam tai pirmas trofėjus „Manchester United“ klube, po rungtynių žarstė komplimentus Z.Ibrahimovičiui ir varžovams.

Portugalas tikino, kad „Southampton“ futbolininkai greičiausiai būtų laimėję rungtynes, jei būtų tekę žaisti pratęsimą.

„Akivaizdu, kad jų bake buvo daugiau kuro. Mes atrodėme labiau išsekę, todėl prašiau žaidėjų žaisti kompaktiškiau. “Southampton„ galbūt nusipelnė pratęsimo, ir jį ko gero būtų laimėję, tačiau puikus Zlatano pasirodymas mums atnešė taurę“.

J.Mourinho Lygos taurę dabar yra laimėjęs 4 kartus. Tai rekordas, priklausantis ir kitiems dviems treneriams – Alexui Fergusonui bei Brianui Cloughui.

„Manchester United“ šį trofėjų iškovojo pirmą kartą nuo 2010 metų ir penktą kartą klubo istorijoje (1992, 2006, 2009, 2010, 2017).

„Manchester United“ – „Southampton“ 3:2
19' [1:0] Z. Ibrahimovičius
38' [2:0] J. Lingardas
45' [2:1] M. Gabbiadini
48' [2:2] M. Gabbiadini
87' [3:2] Z. Ibrahimovičius