Anglijos lygos taurės pusfinalį pasiekė „Manchester United“ ir „Southampton“

„Manchester United“ ir „Southampton“ ekipos trečiadienio vakarą prisijungė prie „Liverpool“ ir „Hull City“ futbolininkų Anglijos futbolo lygos taurės (EFL Cup) turnyro pusfinalyje.
Zlatanas Ibrahimovičius ir Anthony Martialis
Zlatanas Ibrahimovičius ir Anthony Martialis / „Scanpix“/AP nuotr.

Be Paulio Pogba namuose žaidusi „Man Utd“ ekipa dominavo visas rungtynes ir 4:1 (1:1) įveikė „West Ham United“.

Pirmąjį įvartį jau 2-ąją mačo minutę šeimininkams pelnė Zlatanas Ibrahimovičius. Nors „Man Utd“ dominavo rungtynėse, tačiau Ashley Fletcheris 35-ąją min. rezultatą išlygino.

Vis dėlto prancūzas Anthony Martialis antrajame kėlinyje dviem įvarčiais (48 ir 62 min.) atnešė komandai pergalę.

Jau per teisėjo pridėtą laiką antrą įvartį pelnė Z.Ibrahimovičius.

Kitose rungtynėse pustuščiame stadione namie žaidusi Londono „Arsenal“ ekipa 0:2 turėjo pripažinti „Southampton“ pranašumą.

13-ąją min. pasižymėjo Jordie Clasie, o 38-ąją įmušė Ryanas Bertrandas.