Anglijos lygos taurės turnyro finale „Arsenal“ susigrums su „Birmingham“ klubu

Vasario 27 dieną „Wembley“ stadione įvyksiančiame Anglijos lygos taurės turnyro („Carling Cup“) finale Londono „Arsenal“ susigrums su su „Birmingham“ klubu.
„Birmingham“ futbolininkai
„Birmingham“ futbolininkai / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
Temos: 1 Londono Arsenal

Tai paaiškėjo trečiadienį vėlai vakare po sužaistų atsakomųjų pusfinalio rungtynių, kuriose Birmingamo komanda savų žiūrovų akivaizdoje sugebėjo atsirevanšuoti Londono „West Ham“ futbolininkus už pralaimėjimą svečiuose rezultatu 2–1.

Po 90 minučių mačo švieslentė rodė šeimininkų pranašumą 2–1, tad ekipoms teko žaisti pratęsimą, kurio didvyriu tapo „Birmingham“ saugas Craigas Gardneris, pelnęs, kaip vėliau paaiškėjo, pergalingą įvartį 94 minutę.

Primename, kad „kanonieriai“ vietą turnyro finale užsitikrino užvakar iš tolimesnės kovos eliminavę antrosios pagal pajėgumą Anglijos lygos „Ipswich“ vienuolikę.

„Birmingham“ 3 – 1 Londono „West Ham“ (po pratęsimo)
(Pirmas mačas 1–2, bendras rezultatas 4–3)