Grandų mūšis „Premier“ lygoje: Londono „Chelsea“ įveikė „Manchester United“ futbolininkus (nuotraukos, video)

Antradienį atidėtose Anglijos „Premier“ lygos XVIII turo rungtynėse Londono „Chelsea“ savų žiūrovų akivaizdoje rezultatu 2:1 (0:1) palaužė lygoje pirmaujančią „Manchester United“ ekipą ir pakilo į ketvirtą turnyro lentelės vietą.
Didier Drogba ir Frankas Lampardas
Didier Drogba ir Frankas Lampardas / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Svečiai pirmieji išsiveržė į priekį – 29 minutę pasižymėjo Wayne'as Rooney.

Po pertraukos „Chelsea“ naujokui gynėjui Davidui Luizui įspūdingu smūgiu pavyko išlyginti rezultatą, o Frankas Lampardas 79-ą minutę realizavo 11 metrų baudinį.

„Manchester United“ gynėjas Nemanja Vidičius 90-ą rungtynių minutę užsidirbo antrą geltonąją kortelę ir buvo išvarytas iš aikštės.

„Manchester United“ Londono stadione „Stamford Bridge“ lygos rungtynių nėra laimėjusi nė karto nuo 2002 metų, o apskritai „Chelsea“ ekipą „Premier“ lygoje pastarąjį kartą įveikė tik prieš dvejus metus – 2009-ųjų sausį stadione „Old Traforde“.

„Premier“ lygos turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčių santykis, taškai)