Anglijos „Premier“ lygoje lyderiai taškų nebarstė

Anglijos „Premier“ lygoje šeštadienį sužaistos aštuonerios rungtynės. Ir toliau nesulaikomai rungtyniauja „Man City“ futbolininkai, šį sykį namie 3:1 įveikę iki šiol nepralaimėjusią „Newcastle“ ekipą.
„Manchester City“ triumfas
„Manchester City“ triumfas / „Scanpix“ nuotr.

Ypatingai nesėkmingai svečiams susiklostė pirmojo kėlinio pabaiga: po Ryano Tayloro žaidimo ranka 11 metrų baudinį 41 minutę realizavo Mario Balotelli, o netrukus po to paties gynėjo klaidos persvarą padvigubino Micahas Richardsas.

72 minutę pranašumą įtvirtino Sergio Aguero, realizavęs Richardso uždirbtą 11 metrų baudinį, o Dano Goslingo vėlyvas įvartis tebuvo menka paguoda „Newcastle“ vienuolikei.

Tiesa, lyderiui atitrūkti neleido „Manchester United“ ekipa, išvykoje Javiero Hernandezo įvarčio dėka įveikusi „Swansea“.

Dešimtą pergalę per 12 pastarųjų mačų visuose turnyruose iškovojo Londono „Arsenal“ klubas, išvykoje 2:1 įveikęs „Norwich“.

Pergalę kaip jau tapo įprasta lėmė įspūdingai sužaidęs Robinas van Persie, pelnęs abu įvarčius ir savo sąskaitą Anglijos pirmenybėse 2011 metais padidinęs iki 31 įvarčio.

Pirmąjį įvartį olandas pelnė po Theo Walcotto perdavimo iš krašto, o antrą – įspūdingu smūgiu iš aštraus kampo. „Norwich“ prieš tai pirmavo po Steve'o Morisono, pasinaudojusio Pero Mertesackerio klaida, tikslaus smūgio.

Rezultatai:

„Norwich“ 1 – 2 Londono „Arsenal“
16' [1 – 0] S.Morisonas
27' [1 – 1] R.van Persie
59' [1 – 2] R.van Persie

Liverpulio „Everton“ 2 – 1 „Wolverhampton“
37' [0 – 1] S.Huntas
44' [1 – 1] P.Jagielka
83' [2 – 1] L.Baines (iš 11 m. baudinio)

„Manchester City“ 3 – 1 „Newcastle“
41' [1 – 0] M.Balotelli (iš 11 m. baudinio)
44' [2 – 0] M.Richardsas
72' [3 – 0] S.Aguero (iš 11 m. baudinio)
89' [3 – 1] R.Goslingas

„Stoke“ 2 – 3 „Queens Park Rangers“
8' [1 – 0] J.Waltersas
22' [1 – 1] H.Helgusonas
44' [1 – 2] L.Youngas
54' [1 – 3] H.Helgusonas
64' [2 – 3] R.Shawcrossas

„Sunderland“ 0 – 0 Londono „Fulham“

„Wigan“ 3 – 3 „Blackburn“
2' [0 – 1] Yakubu
8' [1 – 1] J.Gomezas
31' [2 – 1] G.Caldwellas
60' [2 – 2] D.Hoilettas
88' [3 – 2] A.Crusatas
90' [3 – 3] Yakubu (iš 11 m. baudinio)
48' iš aikštės pašalintas D.Dunnas („Blackburn“)

„Swansea“ 0 – 1 „Manchester United“
11' [0 – 1] J.Hernandezas