Anglijos taurėje „Liverpool“ išplėšė pergalę per 5 paskutines minutes

Tikras trileris užfiksuotas Anglijos lygos taurės rungtynėse Liverpulyje, kur vietos „Liverpool“ klubas paskutinėmis rungtynių minutėmis išplėšė pergalę 2:1 iš „Swansea City“ ekipos.
„Liverpool“ triumfas
„Liverpool“ triumfas / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Marvinas Emnesas išvedė svečius į priekį 65-ąją mačo minutę ir rungtynėms einant į pabaigą „Swansea“ treneris jau norėjo puolėją keisti, tačiau Mario Baloteli viską sujaukė.

„Liverpool“ naujokas 86-ąją minutę rezultatą išlygino, o Federico Fernándezas teisėjo pridėto laiko pradžioje gavo raudoną kortelę.

Be vieno žaidėjo likusi „Swansea“ nesugebėjo apsiginti ir Dejanas Lovrenas 90+5 min. įkalė pergalingą įvartį.

Kitose rungtynėse Londono „Chelsea“ ekipa išvykoje sunkiai 2:1 įveikė vos ketvirtajam divizione žaidžiantį „Shrewsbury“ klubą.

„Mėlynuosius“ 48 min. į priekį išvedė Didier Drogba, tačiau Andrew Manganas 77 min. rezultatą išlygino. Nugalėtoją lėmė „Shrewbury“ žaidėjo įvartis, tačiau jis skriejo į savus vartus – 81 min. tai padarė Jermaine'as Grandisonas.