Antrasis Stankevičiaus įvartis Italijoje

Marius Stankevičius
„Scanpix“ nuotr. / Marius Stankevičius
Šaltinis: BNS
0

Antrąjį įvartį Italijos elitinės lygos (Serie A) futbolo pirmenybėse įmušė Marius Stankevičius, o penkioliktojoje pozicijoje esanti Genujos „Sampdoria“ (23 tšk.) vienuolikė XXI turo rungtynėse trečiadienį namuose 3:1 (1:1) nugalėjo dešimtoje vietoje esančią Romos „Lazio“ (31 tšk.) ekipą.

„Scanpix“ nuotr./Marius Stankevičius

Visą susitikimą žaidęs lietuvis pasižymėjo 55-ą rungtynių minutę, padidinęs šeimininkų persvarą iki 3:1. Be to M. Stankevičiui 80-ą minutę buvo parodyta geltona kortelė.

Nugalėtojų gretose taip pat pasižymėjo Gennaro Delvecchio (13 min.) ir Antonio Cassano (51 min.), o įvartį į aikštės šeimininkų vartus įmušė Tommaso Rocchis (30 min.).

„Sampdoria“ rungtynes galėjo laimėti ir didesniu skirtumu, tačiau Claudio Belluccis (64 min.) nerealizavo 11 m baudinio.

Dvidešimties komandų turnyro lyderis čempiono titulą ginantis Milano „Inter“ klubas trečiadienį svečiuose 2:0 (1:0) nugalėjo „Catania“ ekipą ir, surinkęs 49 taškus, iki šešių taškų padidino atotrūkį prieš antroje vietoje esančią Turino „Juventus“ vienuolikę, kuri išvykoje 1:2 (0:1) nusileido „Udinese“ futbolininkams.

Trečiojoje pozicijoje su 41 tašku lieka „AC Milan“ klubas, namuose susitikimą su „Genoa“ ekipa baigęs lygiosiomis 1:1 (1:0).