2014 03 05 /23:28

Argentina nepramušė Rumunijos gynybos, Ukrainos futbolininkai įveikė JAV

Kontrolinėse futbolo rungtynėse Rumunijos rinktinė pateikė staigmeną, Bukarešte sugebėjusi nepraleisti įvarčio mače su Argentina – 0:0.
Andrejus Jermoilenko
Andrejus Jermoilenko / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Stipriausios sudėties į Rumuniją atvykę argentiniečiai turėjo nemažai progų įvarčiams, tačiau jiems nenusileido ir šeimininkai. 36-ąją min. rumunai jau buvo įmušę į vartus, tačiau teisėjas užfiksavo nuošalę.

Nuo pat rungtynių pradžios puikių progų turėjo ir Lionelis Messi, ir Sergio Aguero, tačiau rumunų vartininkas ne kartą gelbėjo komandą. Pirmajame kėlinyje tai porą kartų daryti teko ir Argentinos vartus gynusiam Sergio Romero.

AFP/„Scanpix“ nuotr./Ukrainos sirgaliai

Tuo tarpu rungtynėse Kipre, kur jos buvo perkeltos iš Kijevo dėl pavojingos situacijos, Ukrainos rinktinė 2:0 įveikė JAV.

Andrejus Jermolenko 12-ąją minutę įmušė pirmąjį įvartį, o Marko Devičius 68 min. įspyrė antrąjį.

Ukrainos ir Rumunijos rinktinių nebus Brazilijoje vyksiančiame pasaulio futbolo čempionate, tuo tarpu Argentina ir JAV pirmenybėse žais.