„Arsenal“ ir „Liverpool“ – Anglijos futbolo čempionatą pradėjo be pergalių

Šeštadienį startavęs Anglijos „Premier“ lygos sezonas sulaukė triuškinančių ir gana netikėtų rezultatų – ne visiems favoritams pavyko pateisinti lūkesčius.
„Liverpool“ ir „Sunderland“ rungtynių akimirka.
„Liverpool“ ir „Sunderland“ rungtynių akimirka. / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

„Anfield“ stadione susitiko šeimininkė „Liverpool“ ir „Sunderland“. Abi komandos šią vasarą gerokai sustiprėjo, todėl tai puikiai atsispindėjo ir aikštėje.

„Raudonieji“ iniciatyvą į savas rankas perėmė jau pirmojo kėlinio pradžioje, kuomet kamuolį į svečių vartus pasiuntė Pietų Amerikos čempionas Luisas Suarezas. Visgi dar prieš tai į „Sunderland“ komandos vartus buvo paskirtas 11 metrų baudinys, kurio minėtasis L.Suarezas nerealizavo.

Prasidėjus antrajam kėliniui klaidą gynyboje padarė Jonas Flanaganas, kuris nesugebėjo uždengti varžovų komandos futbolininko Sebastieno Larssono. Pastarojo smūgis vartininkui Pepe Reinai buvo neatremiamas, todėl rezultatas tapo lygus. Per likusią rungtynių dalį įvarčių daugiau niekas neįmušė, todėl „Liverpool“ sezoną pradėjo netikėtomis lygiosiomis – 1:1.

Pergale pradėti naująjį sezoną nepavyko ir Londono „Arsenal“ klubui. Arsene'o Wengero auklėtiniai išvykoje neįmušė, bet ir nepraleido įvarčio mače su „Newcastle United“ – 0:0. Beje, „Arsenal“ mačą baigė be pašalinto naujoko Gervinho (76 min.).

Tuo tarpu lygos naujokams „QPR“ ir „Norwich City“ sezono startas susiklostė ne vienodai. „Championship“ pirmenybių nugalėtojas „QPR“ namuose patyrė triuškinančią nesėkmę, nusileidęs „Bolton“ klubui rezultatu 0:4.

Savo ruožtu „Norwich“ ekipa išvykoje sugebėjo iškovoti tašką ir rezultatyviomis lygiomis 1:1 sužaidė su „Wigan“ komanda.

90‘ Clintas Hillas pašalintas iš aikštės 45‘ [0 – 1] Garry Cahillas
67‘ [0 – 2] Danny Gabbidonas (į savo vartus)
70‘ [0 – 3] Ivanas Klasničius
79‘ [0 – 4] Fabrice'as Muamba
„Wigan“ 1 1 „Norwich“
21‘ [1 – 0] Benas Watsonas (iš 11 m baudinio) 45‘ [1 – 1] Wesas Hoolahanas
„Newcastle“ 0 0 „Arsenal“
  76' Gervinho pašalintas iš aikštės