„Arsenal“ ir „Manchester City“ akistata baigėsi lygiosiomis

Šeštadienį vakare Anglijos futbolo gerbėjai galėjo išvysti atkaklią „Premier“ lygos pirmojo ketverto ekipų akistatą. Į duobę papuolęs Londono „Arsenal“ klubas „Emirates“ stadione susitiko su „Manchester City“ ir išsiskyrė taikiai 1:1.
Pablo Zabaleta ir Olivier Giroud
Pablo Zabaleta ir Olivier Giroud / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Rungtynės prasidėjo apylygiai – abi komandos rengė pozicines atakas. Tiesa, svečių išpuoliai buvo kiek pavojingesni.

Vieną iš progų komanda išnaudojo 18-ąją minutę, kai kontratakos metu nuo virpsto atsimušusį kamuolį į vartų tinklą įrideno Davidas Silva.

Po įvarčio vaizdas aikštėje nepasikeitė. Kamuolį daugiau kontroliavo „miestiečiai“, tačiau „Arsenal“ taip pat kūrė pavojingas atakas.

Kiek aktyviau varžovus spausti „kanonieriai“ pradėjo po pertraukos. Spaudimas rezultatą davė 53-ąją minutę, kai po pozicinės atakos išlyginamąjį įvartį įmušė Mathieu Flamini.

Po šio įvarčio žaidimas tapo lygus. Komandos kūrė pozicines atakas, tačiau tuo pačiu rungtyniavo atsargiai gynyboje.

Lygus rezultatas išsilaikė iki pat rungtynių pabaigos, todėl komandos pasidalino po tašką.