„Arsenal“ iš FA taurės eliminavo „Liverpool“ futbolininkus

Sekmadienį vakare Anglijos Futbolo Asociacijos taurės penktojo etapo susitikime buvo žaidžiamas susitikimas tarp Londono „Arsenal“ ir „Liverpool“ futbolininkų.
Alexas Oxlade-Chamberlainas ir Luisas Suarezas
Alexas Oxlade-Chamberlainas ir Luisas Suarezas / AFP/„Scanpix“ nuotr.
Po įtemptos kovos pranašumą įrodė savo sirgalių palaikomi „kanonieriai“, rezultatu 2:1 įveikę Brendano Rodgerso auklėtinius.

Mačo pradžioje svečiai turėjo neblogų progų pasižymėti, tačiau šeimininkai išsiveržė į priekį 16-ąją minutę, kuomet po standartinės situacijos kilusi sumaištis leido netrukdomam smūgiuoti Alexui-Oxlade'ui Chamberlainui.

Po įvarčio svečiai perėmė iniciatyvą, o „Arsenal“ stengėsi pavienėmis atakomis rezultatą padvigubinti. Antrojoje kėlinio pusėje žaidimas aprimo.

Iškart po pertraukos pirmojo įvarčio autorius A.O. Chamberlainas po reido dešiniuoju kraštu perdavė kamuolį Lukasui Podolskiui, o šis rezultatą padvigubino.

Netrukus rezultatą sušvelnino Stevenas Gerrardas, pasinaudojęs paskirtu 11 metrų baudiniu. Jį uždirbo Luisas Suarezas.

Artėjant rungtynėms prie pabaigos „Liverpool“ vis labiau spaudė savo varžovus, tačiau Arsene'o Wengero auklėtiniams pavyko atsilaikyti ir patekti į ketvirtfinalį.

„Arsenal“ –  „Liverpool“ 2:1
16' [1 – 0] A.O. Chamberlain
47' [2 – 0] L.Podolski
60' [2 – 1] S.Gerrard (11 m)