„Arsenal“ sutriuškino „Manchester City“ ir iškovojo Anglijos supertaurę

Londono „Wembley“ stadione sekmadienio popietę vyko tradicinės rungtynės dėl „Community Shield“ trofėjaus, kuriose prieš kiekvieną sezoną susitinka Anglijos „Premier“ lygos ir Futbolo Asociacijos (FA) taurės laimėtojas. Šį kartą trofėjus atiteko taurės laimėtojui Londono „Arsenal“, kuris 3:0 (2:0) įveikė „Manchester City“.
Olivier Giroud
Olivier Giroud / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Londono klubas nuo pat mačo pradžios atrodė geriau ir įvarčiu džiaugėsi įpusėjus pirmajam kėliniui, kai 21-ąją minutę po Aarono Ramsey perdavimo įmušė Santi Cazorla.

Daugiau ir tiksliau su kamuoliu žaidę Arsene'o Wengero vyrai savo pranašumą įtvirtino pirmojo kėlinio pabaigoje, kai tas pats A.Ramsey po Yaya Sanogo perdavimo puikiai susitvarkė su kamuoliu, apėjo varžovą ir pasiuntė kamuolį į vartus (45 min.).

Progą turėjo ir brangiausias „Arsenal“ vasaros naujokas Alexis Sanchezas, atsidūręs vienas prieš vieną su vartininku Willy Caballero, tačiau puikus pastarojo žaidimo supratimas leido laiku išbėgti iš vartų ir atimti kamuolį.

Per pertrauką A.Wengeras atliko net tris keitimus, o Manuelis Pellegrini į aikštę metė Davidą Silvą.

„Manchester City“ žaidimas trumpam atsigavo, o komanda turėjo progą įmušti, tačiau ja nepasinaudojo Edinas Džeko.

„Arsenal“ visus atsakymus pateikė jau 60-ąją minutę, kai Olivier Giroud įspūdingu tolimu smūgiu įmušė trečią įvartį. Iki mačo pabaigos žiūrovai pavojingų progų daugiau nematė.

Londono klubas „Community Shield“ (anksčiau vadinosi „Charity Shield“) trofėjų iškovojo 13-ąjį kartą komandos istorijoje.