Artimiausi Lietuvos futbolo A lygos lyderio persekiotojai iškovojo pergales

Šventės akimirka
Alfredo Pliadžio nuotr. / Žalgiriečiai iškovojo 11-ąją pergalę čempionate
Šaltinis: BNS
0

Trečiadienį sužaistos ketverios Lietuvos futbolo A lygos XXII turo rungtynės, kuriose artimiausi dešimties komandų turnyro lyderio šalies čempiono Panevėžio „Ekrano“ (45 tšk.) persekiotojai iškovojo pergales.

Antrą vietą užimantis Vilniaus „Žalgiris“ (38 tšk.) svečiuose 2:0 (0:0) nugalėjo Kauno „Atletą“, o trečiojoje pozicijoje esanti Marijampolės „Sūduva“ savo aikštėje 4:0 (2:0) sutriuškino „Klaipėdos“ ekipą.

Kituose trečiadienio mačuose „Šiauliai“ išvykoje 1:0 (1:0) įveikė „Mažeikių“ klubą, o Pakruojo „Kruojos“ ir Tauragės „Tauro“ susitikimas baigėsi rezultatyviomis lygiosiomis – 3:3 (2:2).

XXII turo statistika

Kauno „Atletas“ 0 2 Vilniaus „Žalgiris“
  48 min. A.Vaskela
71 min. A.Jankauskas
Pakruojo „Kruoja“ 3 3 Tauragės „Tauras“
11 min. D.Petrauskas
29 min. P.Krasnovskis
68 min. G.Slavickas
34 min. (iš 11m.) T.Ražanauskas
39 min. L.Savastas
63 min. S.Irkha
„Mažeikiai“ 0 1 „Šiauliai“
  86 min. V.Raskovas
Marijampolės „Sūduva“ 4 0 „Klaipėda“
37 min. ir 82 min. A.Urbšys
41 min. R.Beniušis
66 min. V.Gogberašvili

Lietuvos futbolo A lygos turnyro lentelė: (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčių santykis, taškai)

1. Panevėžio „Ekranas“       17 13  3  1  40:9   45
2. Vilniaus VMFD „Žalgiris“  18 11  5  2  33:11  38
3. Marijampolės „Sūduva“     17 10  7  0  34:8   37
4. Tauragės „Tauras“         16  9  4  3  26:16  31
5. Šiaulių „Šiauliai“        18  6  6  6  21:22  24
6. Gargždų „Banga“           18  6  6  6  18:22  24
7. Pakruojo „Kruoja“         17  5  5  7  25:32  20
8. Klaipėdos „Klaipėda“      17  2  3 12  13:40   9