„Aston Villa“ netikėtai įveikė „Chelsea“, kuris mačą baigė be dviejų pašalintų žaidėjų

Anglijos „Premier“ lygoje pirmaujantis Londono „Chelsea“ klubas patyrė skaudų antausį „Villa Park“ stadione rungtynėse su Birmingamo „Aston Villa“.
„Aston Villa“ įvartis į „Chelsea“ vartus
„Aston Villa“ įvartis į „Chelsea“ vartus / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Po lygaus pirmojo kėlinio abi komandos gausiomis pajėgomis metėsi į atakas antrajame. Svečiai ilgiau kontroliavo kamuolį, tačiau kompaktiška šeimininkų gynyba neleido sukurti pavojingų momentų prie Bradley Guzano vartų.

68-ąją susitikimo minutę teisėjas Chrisas Foy’us nusprendė, kad iš pirmo žvilgsnio paprasta Williano pražanga verta antrosios geltonos kortelės ir pašalino brazilą iš aikštės.

Po šio epizodo „Aston Villa“ perėmė iniciatyvą ir rezgė pavojingas atakas prie „Chelsea“ vartų. 82-ąją minutę vieną tokių pasibaigė greita kontrataka, kurią pradėjo ir pats tiksliai užbaigė Fabianas Delphas, gudriai kulnu pasiuntęs kamuolį į tolimąjį vartų kampą.

Per likusį laiką tas pats F.Delphas galėjo įmušti dar kartą, bet jo smūgiuotas kamuolys atsimušė į skersinį. Rungtynės taip ir pasibaigė – 1:0 šeimininkų naudai.

Įdomu tai, kad prieš pat finalinį teisėjo švilpuką už grubią pražangą iš aikštės buvo išvytas ir svečių saugas Ramiresas.

Po šio pralaimėjimo „Chelsea“ susikomplikavo padėtį kovoje dėl pirmos pozicijos. Londono ekipa vis dar lenkia „Manchester City“ futbolininkus 6 taškais, tačiau pastarieji turi net trejas rungtynes atsargoje.

Tuo tarpu „Aston Villa“ iškovojo devintąją pergalę ir turnyrinėje lentelėje pakilo į 10-ą poziciją.