„Atletico“ nukovė „Real“ ir pakilo į antrąją vietą

Madrido „Atletico“ futbolininkai trečiajame Ispanijos „Primera“ lygos ture išvykoje 2:1 (1:1) nukovė Madrido „Real“ ir pasiekė antrąją pergalę.
Arda Turanas
Arda Turanas / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Tiago 10-ąją rungtynių minutę išvedė Ispanijos čempionus į priekį, o Cristiano Ronaldo 26-ąją minutę realizavo 11 metrų baudinį.

Itin nervingose rungtynėse buvo parodyta net 11 geltonų kortelių, tačiau šaltesnius nervus išlaikė „Atletico“.

Pergalingą įvartį 76-ąją minutę įmušė Arda Turanas.

Su 7 taškais per tris rungtynes „Atletico“ pakilo į antrąją turnyro lentelės vietą ir tik dviem atsilieka nuo visas tris pergales iškovojusios „Barcelona“ komandos.

Tuo tarpu antrą nesėkmę patyręs „Real“ teturi 3 taškus ir rikiuojasi vos dešimtoje pozicijoje.