„Atletico“ pakilo į pirmąją vietą, „Real“ be išvaryto Cristiano Ronaldo sužaidė lygiosiomis su „Athletic“

Cristiano Ronaldo rodoma raudona kortelė
„Reuters“/„Scanpix“ nuotr. / Cristiano Ronaldo rodoma raudona kortelė
Šaltinis: EuroFootball.lt
0

Sekmadienį Ispanijoje buvo sužaistos ketverios "Primera" čempionato XXII-ojo rungtynės, po kurių pasikeitė čempionato lyderis.

Madrido „Atletico“ savo žiūrovų akivaizdoje nugalėjo San Sebastiano „Real Sociedad“ vienuolikę 4:0 ir turnyrinėje lentelėje pakilo į pirmąją vietą.

Pirmasis šeimininkus į priekį išvedė Davidas Villa, kuris dar 41-ąją minutę privalėjo palikti aikštę. Kol kas nėra žinoma, ar futbolininkas patyrė rimtą traumą.

Kiek vėliau į „Real Sociedad“ vartus krito du greiti įvarčiai. 72-ąją minutę pasižymėjo Diego Costa, o vos po dviejų minučių įvartį įmušė Miranda.

Rungtynių pabaigoje Diego Simeone vadovaujama ekipa pelnė paskutinį susitikimo įvartį. 87-ąją minutę pasižymėjo tik penktadienį į Madrido komandą sugrįžęs Diego.

Tuo tarpu Bilbao mieste kitai sostinės ekipai Madrido „Real“ sekėsi prasčiau. „Ahletic“ klubas savo tvirtovėje išplėšė lygiąsias su Ispanijos vicečempionais.

Pirmasis įvartis buvo įmuštas 66-ąją minutę, kuomet pasižymėjo Jese, tačiau kiek netrukus įspūdingu smūgiu Diego Lopezą nuginklavo Ibai Gomezas.

Įdomiausias rungtynių epizodas buvo užfiksuotas 76-ąją minutę. Iš aikštės buvo pašalintas Cristiano Ronaldo – teisėjas jam parodė raudoną kortelę.

Po pergalės „Atletico“ pakilo į pirmąją vietą ir „Barcelona“ bei Madrido „Real“ lenkia 3 taškais.

Kitose rungtynėse taip pat pergales iškovojo „Elche“ ir Sevilijos „Real Betis“.

Rezultatai:

„Athletic Bilbao“ – „Real Madrid“ 1:1
65‘ [0:1] Jese Rodriguez
73‘ [1:1] Ibai Gomez
75‘ Cristiano Ronaldo („Real Madrid“) – raudona kortelė

„Atletico Madrid“ – „Real Sociedad“ 4:0
38` [1:0] David Villa
72` [2:0] Diego Costa
74` [3:0] Miranda
87` [4:0] Diego

„Elche“ – „Almeria“ 1:0
58` [1:0] Cristian Herrera
90` Damian Suarez („Elche“) – raudona kortelė

„Betis“ – „Espanyol“ 2:0
71` [1:0] Ruben Castro
89` [2:0] Ruben Castro