Atrankoje į pasaulio futbolo čempionatą Argentina netikėtai pralaimėjo Venesuelai

Pietų Amerikos žemyne tęsiasi atranka į 2014 metų pasaulio futbolo čempionatą. Trečiadienį sužaistos ketverios rungtynės, o jose netikėtą pralaimėjimą patyrė Argentinos rinktinė.
Argentinos rinktinės neišgelbėjo ir geriausias pasaulio futbolininkas Lionelis Messi (dešinėje). / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Įtikinama pergale prieš Čilę atranką pradėję argentiniečiai šį kartą svečiuose turėjo nusileisti Venesuelos nacionalinei komandai rezultatu 0-1. Vienintelį rungtynių įvartį 61-ą minutę šeimininkams pelnė Amorebieta.

Įdomu, jog Venesuelos rinktinė Argentiną įveikė tik pirmą kartą šalies istorijoje.

Nelaimėjo ir Amerikos taurės („Copa America“) laimėtojai Urugvajaus futbolininkai, kurie taip pat svečiuose sužaidė lygiosiomis 1-1 su Paragvajaus nacionaline komanda. 67-ą minutę urugvajiečius į priekį išstūmė Diego Forlanas, tačiau jau per pridėtą antrojo kėlinio laiką rezultatą išlygino Richardas Ortizas.

Čilės rinktinė šį kartą galėjo džiaugtis pergale. Čiliečiai savo žiūrovų akivaizdoje susitiko su Peru komanda. Šias varžybas šeimininkai laimėjo rezultatu 4-2.

Dar vienerios rungtynės vyko tarp Bolivijos ir Kolumbijos rinktinių. Šį mačą po sunkios kovos rezultatu 2-1 laimėjo Kolumbijos futbolininkai.

Švieslentė

Venesuela 0 1 Argentina
61' [1 – 0] Amorebieta
Paragvajus 1 1 Urugvajus
90' [1 – 1] Richardas Ortizas 67' [0 – 1] Diego Forlanas
Čilė 4 2 Peru
2' [1 – 0] Waldo Ponce
18' [2 – 0] Eduardo Vargas
48' [3 – 0] Gary Medelis
64' [4 – 2] Humberto Suazo (iš 11 m)
49' [3 – 1] Claudio Pizarro
60' [3 – 2] Jeffersonas Farfanas
Bolivija 1 2 Kolumbija
84' [1 – 1] Walteris Alberto Floresas 48' [0 – 1] Dorlanas Pabonas
90' [1 – 2] Dayro Moreno

9. Bolivija 2 0 0 2 -3 0

Į 2014 metų pasaulio futbolo čempionatą, kuris vyks Brazilijoje, iš Pietų Amerikos žemyno atrankos tiesiogiai pateks keturios rinktinės, o penktą vietą užėmusi ekipa papildomose varžybose kausis su penktąją vietą Azijos žemyno atrankoje užėmusia komanda.