„Barcelona“ futbolininkai galutinai užsitikrino Ispanijos čempionato auksą

Ispanijos pirmenybėse trečiadienio vakarą toliau vyko 36-ojo turo kovos. Po jų paaiškėjo, kad „Barcelona” klubas užsitikrino šalies čempionų titulą, kurį iškovojo trečius metus iš eilės. Katalonai svečiuose susitiko su Valensijos „Levante” klubu. Šis susitikimas baigėsi lygiomis 1:1, o tai reiškia, kad „Barca” ekipai šio taško užtenka, jog Madrido „Real” jos neaplenktų.
A.Iniesta
A.Iniesta / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
Temos: 1 Futbolas

Pirmasis šių varžybų įvartis krito 28-ą minutę, kuomet Ispanijos gigantų ekipos saugas Seydou Keita nuginklavo šeimininkų vartininką Gustavo Adolfo Munua ir išvedė katalonus į priekį.

„Levante” futbolininkai rezultatą sugebėjo išlyginti pirmojo kėlinio pabaigoje, 41-ą minutę, kai į ispano Victoro Valdeso ginamus vartus kamuolį pasiuntė puolėjas Felipe Caicedo.

Iki pat rungtynių pabaigos „Barcelona” futbolininkai kaip ir įprasta kur kas ilgiau už savo varžovus kontroliavo kamuolį bei turėjo nemažai gerų progų išsiveržti į priekį, bet jomis nepasinaudojo.

Taigi „Barca” likus dar dviems turams jau užsitikrino „La Liga” čempionų titulą, kuris klubui yra 21 per visą istoriją.

Visi rezultatai:

„Levante” 1:1 „Barcelona”
28' [0:1] Seydou Keita
41' [1:1] Felipe Caicedo

„Almeria” 0 :0 „Villarreal”

„Real Sociedad” 2:1 „Zaragoza”
24' [1:0] Raul Tamudo
53' [1:1] Gabi Fernández
88' [2:1] Mikel Eizaguirre Aranburu

„Espanyol ” 2:2 „Valencia”
9' [0:1] Roberto Soldado
19' [1:1] Pablo Daniel Osvaldo
25' [1:2] Juan Mata
76' [2:2] Ernesto Galan
Marius Stankevičius („Valencia”) aikštelėje nepasirodė

„Hercules” 2:2 „Mallorca”
12' [1:0] Sendoa
41' [2:0] Sendoa
76' [2:1] Victor
79' [2:2] Pierre Webo

„Osasuna” 3:2 „Sevilla”
26' [0:1] Alvaro Negredo
28' [0:2] Alvaro Negredo
46' [1:2] Enrique Kike Sola
87' [2:2] Enrique Kike Sola
90' [3:2] Dejan Lekic D. Zokora
90' Gary Medel („Sevilla”)