2011 12 04 /10:46

„Barcelona“ ir „Real“ įjungė aukštesnę pavarą prieš „El Clasico“

„Barcelonos“ ir Madrido „Real“ klubai sužaidė paskutinį turą Ispanijos futbolo čempionate prieš kitą savaitę, gruodžio 10 dieną, pirmenybėse laukiančią tarpusavio dvikovą. Pirmasis šio sezono „El Clasico“ jau dabar kelia milžinišką susidomėjimą.
Cristiano Ronaldo ir Lionelis Messi yra rezultatyviausi Ispanijos čempionato futbolininkai – po 17 įvarčių. / AFP/„Scanpix“ nuotr.

„Barcelonos“ (34 tšk.) ir „Real“ (37 tšk.) klubams šeštadienį iškovojus pergales, Ispanijos čempionato viršūnėje padėtis nepasikeitė – Madrido klubo persvara ir toliau siekia 3 taškus. Tiesa, „Real“ dar turi vieną mačą atsargoje.

„Barcelona“ įmušė penkis įvarčius

Ispanijos čempionai šeštadienį davė karčią futbolo pamoką pirmenybių išsišokėlei „Levante“ ekipai. Pepo Guardiolos auklėtiniai nugalėjo net 5:0.

Vieną po kitos ataką rengusi „Barcelona“ jau pirmajame kėlinyje išsiveržė į priekį 3:0, kai dukart pasižymėjo C.Fabregasas ir jaunasis I.Cuenca. Po pertraukos taiklų smūgį atliko ir „Barcelona“ lyderis Lionelis Messi, o svečių triuškinimą baigė Alexis Sanchezas.

„Real“ nugalėjo išvykoje

Solidžią pergalę iškovojo ir Madrido „Real“ klubas, kuris svečiuose įtikinamu rezultatu 3:0 sutriuškino Chichino „Sporting“.

„Real“ komanda į priekį išsiveržė 35-ą minutę, kai Angelis Di Maria pasinaudojo varžovo klaida ir iš labai sudėtingos situacijos nuginklavo šeimininkių komandos vartininką.

A.Di Maria prisidėjo ir prie antrojo svečių įvarčio, kai 65 minutę rezultatyviai jį perdavė komandos lyderiui Cristiano Ronaldo.

80-ą minutę žlugo paskutinės šeimininkų viltys pakovoti bent dėl lygiųjų, mat antrą geltonąją kortelę prieš save išvydo ir aikštės buvo pašalintas Sebastianas Egurenas, o po kelių minučių galutinį tašką mače po Kaka perdavimo padėjo gynėjas Marcelo.

Verta paminėti, kad šiose varžybose rungtynių teisėjas parodė devynias geltonas korteles bei vieną raudoną. Jis taip pat nuo atsarginių žaidėjų suolelio pašalino vieną iš „Real“ trenerio asistentų.

Švieslentė

„Sporting” 0 3 Madrido „Real”
80' Sebastianas Egurenas pašalintas iš aikštės 35' [0 – 1] Angelis Di Maria
65' [0 – 2] Cristino Ronaldo
90' [0 – 3] Marcelo
„Racing” 1 0 „Villarreal”
27' [1 – 0] Cristian Stuani
„Barcelona” 5 0 „Levante”
4' [1 – 0] C. Fabregasas
33' [2 – 0] C. Fabregasas
37' [3 – 0] I. Cuenca
55' [4 – 0] L. Messi
61' [5 – 0] A. Sanchezas

„Valencia” 2 1 „Espanyol”
6' [1-0] T.Costa iš 11 m baudinio
80' [2-1] R.Soldado
69' [1-1] H.Moreno