2021 10 30 /2021 10 31

„Barcelona“ Ispanijoje prarado ne tik taškus, bet ir sveikatos problemų turėjusį puolėją

Šią savaitę su Ronaldu Koemanu išsiskyrusi „Barcelona“ toliau ieško pergalių kelio. Ispanijos „La Liga“ pirmenybių 12-ojo turo rungtynėse katalonai neįveikė „Alaves“ klubo (1:1) ir dėl traumos prarado labai svarbų futbolininką.
Sergio Aguero ir Gerardas Pique
Sergio Aguero ir Gerardas Pique / „Scanpix“ nuotr.

Spalio 17-ąją į ekipos rikiuotę sugrįžęs Sergio Aguero antras rungtynes iš eilės pradėjo startinėje vienuolikėje, tačiau traumų šmėkla ir toliau persekioja argentinietį.

Pirmojo kėlinio pabaigoje 33-ejų puolėjas nebegalėjo tęsti susitikimo ir 41-ąją minutę jį pakeitė Philippe Coutinho.

Argentinos futbolininkas dvikovos metu pajuto skausmą krūtinėje ir ir iš karto buvo nugabentas į ligoninę, kur jam bus atlikti išsamesni tyrimai, po rungtynių kalbėjo laikinasis „Barcos“ strategas Sergi Barjuanas.

O įvarčiai šiame mače pasipylė iš karto po pertraukos. 49-ąją minutę visą „Camp Nou“ ant kojų pakėlė puikus Memphio Depay'aus smūgis, tačiau jau po trijų minučių savąjį atsaką pateikė svečiai – pasižymėjo Luisas Rioja.

Susitikimo pabaigoje katalonai padidino spaudimą, tačiau į vartus taip ir neprisitaikė bei turėjo tenkintis tik lygiosiomis.

1 tašką per pastaruosius 3 turus iškovojusi „Barcelona“ su 16 taškų yra devinta.

„Alaves“ ekipa su 10 taškų rikiuojasi 16-toje pozicijoje.