„Barcelona“ neparodė pagarbos varžovams?

„Osasuna“ strategas Jose Antonio Camacho kritikuoja vėlai į šeštadienio rungtynes atvykusią „Barcelona“ komandą teigdamas, jog ši neparodė pagarbos varžovams.Dėl oro linijų darbuotojų streiko katalonai negalėjo pasiekti Pamplonos lėktuvu, todėl dieną atrodė, kad dvikova bus nukelta.
Barsos futbolininkai šventė lengvą pergalę
Barsos futbolininkai šventė lengvą pergalę / „Scanpix“ nuotr.
Temos: 1 „Barcelona“

Tačiau galiausiai ją nuspręsta rengti būtent šeštadienį, o „Barcelona“ futbolininkams teko į ją skubėti traukiniu bei autobusu. Dėl to dvikova buvo atidėta 45 minutėmis, bet tai nesutrukdė svečiams švęsti pergalės 3–0.

Visgi Camacho neslėpė nepasitenkinimo: „Man nesvarbu, kad rungtynės prasidėjo vėliau, tačiau tai nepagarbu, ypač sirgalių atžvilgiu.“

Specialistas taip pat peikė teisėją, pirmajame kėlinyje neskyrusio 11 metrų baudinio į „Barcelona“ vartus: „Epizodas, kai Pedro pargriovė Juanfraną, buvo akivaizdi pražanga. Jei būtume įsiveržę į priekį, viskas galėjo pakrypti visiškai kita linkme.“