„Barcelona“ nuo Ispanijos čempionų titulo teskiria vienas taškas

Ispanijos pirmenybėse dar vieną pergalę iškovojo „Barcelona” klubas, kuriam per likusius tris mačus užtenka iškovoti vieną tašką ir komanda apgins šalies čempionų vardą.
Barselonos futbolininkai pasiekė dar vieną pergalę
Barselonos futbolininkai pasiekė dar vieną pergalę. / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Sekmadienį „Barca” kovojo miesto derbyje pieš Barselonos „Espanyol” futbolininkus, kuriuos be didesnio vargo nugalėjo rezultatu 2:0 bei pratęsė pergalių seriją.

Pirmasis įvartis šiose rungtynėse krito 29-ą minutę, kai „Barca” ekipos puolėjas Andresas Iniesta perėmė kamuolį iš varžovų, suklaidino gynėją ir tiksliu smūgiu palei žemę nuginklavo Carlosą Kamenį.

Po šio įvarčio katalonai visiškai perėmė iniciatyvą į savo rankas. Puikų šansą padvigubinti rezultatą kėlinio laikui tiksint į pabaigą turėjo Davidas Villa, bet vos iš kelių metrų nesugebėjo pataikyti į vartus.

Antrasis kėlinys prasidėjo greitu katalonų įvarčių, kai 48-ą minutę po Iniestos pakelto kampinio kamuolį galva į vartus pasiuntė vidurio gynėjas Gerardas Pique ir padvigubino šeimininkų pranašumą.

„Espanyol” komanda turėjo neblogą progą pasižymėti 80-ą minutę, bet iš maždaug aštuonių metrų į vartų plotą pataikyti nesugebėjo puolėjas Pablo Danielis Osvaldo, tad mačas baigėsi „Barca” ekipos naudai.

Visi rezultatai:

„Barcelona” 2:0 „Espanyol”
29' [1 - 0] Andres Iniesta
48' [2 - 0] Gerard Pique

„Zaragoza” 1:3 „Osasuna”
15' [1 - 0] Angel Lafita
62' [1 - 1] Javier Gallego Camunas
70' [1 - 2] Fernandez Sergio
80' [1 - 3] Enrique Kike Sola