„Barcelona“ pralaimėjo Karaliaus futbolo taurėje, bet pateko į kitą etapą

Penktadienį Ispanijos karaliaus taurėje („Copa Del Rey”) buvo sužaistos dvejos atsakomosios ketvirtfinalio rungtynės. Netikėtą pralaimėjimą svečiuose patyrė „Barcelona“ – rezultatu 1:3 nusileido Sevilijos „Real Betis” ekipai, bet pateko į kitą etapą.
Nusivylęs L.Messi
Nusivylęs L.Messi / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Pirmasis mačas tarp šių komandų Barselonoje buvo pasibaigęs šeimininkų pergale rezultatu 5:0, tad katalonai vis tiek pateko į pusfinalį.

„Betis” komanda į priekį išsiveržė jau 2-ą minutę, kai pasižymėjo Jorge Molina. Tas pats futbolininkas sužaidus dar penkias minutes rezultatą padvigubino.

Kėlinio laikui einant į pabaigą, 38-ą minutę, klubo „Barcelona“ puolimo lyderis Lionelis Messi rezultatą sušvelnino. Vis dėlto neilgam, nes per pridėtą kėlinio laiką pasižymėjo „Betis” saugas Arturo Arzu.

Kaip vėliau paaiškėjo, tai buvo paskutinis šio mačo įvartis. Verta paminėti, kad Messi 54-ą minutę galėjo dar kartą rezultatą sušvelninti, bet nerealizavo vienuolikos metrų baudinio.

Kitame mače susitiko La Korunjos „Deportivo” ir „Almeria”. Rungtynes rezultatu 3:2 laimėjo ir į pusfinalį pateko „Almeria”. Ji minėtame etape susikaus su „Barcelona“.

Rezultatai

„Real Betis” 3:1 „Barcelona”
(Pirmas mačas – 0:5, bendras rezultatas – 3:6)
2' [1:0] Jorge Molina
7' [2:0] Jorge Molina
38' [2:1] Lionelis Messi
45' [3:1] Arturo Arzu
54' Lionelis Messi („Barcelona“)

„Deportivo La Coruna“ 2:3 „Almeria“
(Pirmas mačas – 0:1, bendras rezultatas – 2:4)
19' [0:1]Perezas Corona
20' [0:2] Albertas Crusatas
44' [1:2] Pablo Alvarezas (11 m)
51' [2:2] Adrianas
55' [2:3] Henokas Goitomas (11 m)