„Barcelona“ varžovus sutrypė 6:0, Lionelis Messi pelnė dublį

Visą šeštadienio dieną Ispanijoje buvo žaidžiamos „Primera“ čempionato XXIV-ojo turo rungtynės. Turnyro čempionai „Barcelona“ futbolininkai parodė čempionišką charakterį. Gerardo Martino vadovaujama ekipa rezultatu 6:0 „sudraskė“ Madrido „Rayo Vallecano“ gynybą.
Neymaras
Neymaras / AFP/„Scanpix“ nuotr.
Katalonus į priekį dar 2-ąją minutę išvedė Adriano, o 36-ąją minutę paskutinį pirmojo kėlinio įvartį pelnė ir rezultatą padvigubino Lionelis Messi.

Kitos 45 minutės „Barcai“ buvo dar rezultatyvesnės. 53-ąją minutę pasižymėjo Alexis Sanchezas, o po trijų minučių ir vėl varžovų vartininką po Cesco Fabregaso tikslaus perdavimo nubaudė Pedro.

68-ąją minutę antrąjį savo įvartį šiame susitikime pelnė Argentinos rinktinės žvaigždė L.Messi, o galutinį tašką padėjo po keitimo pasirodęs Neymaras.

Kitose rungtynės taip pat svarbius tris taškus iškovojo Madrido „Atletico“ komanda, kuri be didesnio vargo nugalėjo Valjadolido „Real“.