„Bayern“ Bundeslygoje ir toliau triuškina visus iš eilės

Vokietijos Bundeslygoje šeštadienį šešiomis rungtynėmis prasidėjo 24-asis turas. Du mačai baigėsi triuškinančiomis pergalėmis.
Thomasas Mulleris.
Thomasas Mulleris. / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Miuncheno „Bayern“ futbolininkai išvykoje 6:1 sutriuškino „Wolfsburg“ ekipą, nors turėjo vytis varžovus. Pirmasis šiose rungtynėse 17-ąją minutę įvartį įmušė „Wolfsburg“ gynėjas Naldo, tačiau jau po 9 min. Xherdanas Shakiri rezultatą išlygino.

Tikrą pirtį Josepo Guardiolos vadovaujamos ekipos futbolininkai šeimininkams užkūrė po pertraukos. Vienas po kito įvarčius mušė Thomasas Mulleris (63 ir 78 min.), Mario Mandžukičius (66 ir 88 min.) bei Franckas Ribery (71 min.).

Į varžovų vartus 18 sykių smūgiavę „Bayern“ futbolininkai į vartų plotą pataikė net 12 kartų. Po pergalės bavarai nuo antroje vietoje esančio Dortmundo „Borussia“ komandos atsiplėšė jau 23 taškais.