„Bayern“ penkioliktą kartą iškovojo Vokietijos futbolo taurę (video)

Penkioliktą kartą klubo istorijoje Vokietijos futbolo taurę iškovojo šalies čempionas Miuncheno „Bayern“ klubas, šeštadienį finale 4:0 (1:0) sutriuškinęs pirmenybių bronzos medalininkę Brėmeno „Werder“ komandą.
„Bayern“ futbolininkai šiemet laimėjo jau du trofėjus – Vokietijos čempinatą ir šalies taurę / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Nugalėtojams įvarčius pelnė Arjenas Robbenas (35 min. iš 11 m baudinio), Ivica Oličius (51 min.), Franckas Ribery (63 min.) ir Bastianas Schweinsteigeris (83 min.).

„Werder“ ekipa mačą baigė nepilnos sudėties – 77–ą minutę po antro įspėjimo iš aikštės buvo pašalintas Torstenas Fringsas.

Šešioliktą kartą šalies taurės turnyro finale žaidę „Bayern“ futbolininkai, be šios pergalės, anksčiau taure džiaugėsi 1957, 1966, 1967, 1969, 1971, 1982, 1984, 1986, 1998, 2000, 2003, 2005, 2006 ir 2008 metais.

Dešimtą kartą turnyro finalą pasiekusi „Werder“ komanda šalies taurės savininke buvo šešis kartus – 1961, 1991, 1994, 1999, 2004 bei 2009 metais.

Nuo 1953 metų vykstančio taurės turnyro finale tarpusavy „Bayern“ ir „Werder“ klubai iki šiol buvo žaidę du kartus. 1999 metais po lygiųjų 1:1, pergalę baudinių serijoje 5:4 šventė Brėmeno vienuolikė, o po metų Miuncheno komanda sutriuškino varžovus 3:0.

28 metai su „Teleloto“ – kas lieka už kadro?
Pasiskiepyti – į vaistinę: ateina per pietų pertrauką, kartu atsiveda ir šeimos narius