„Bayern“ sutriuškino „Hamburger“ ir pateko į Vokietijos taurės pusfinalį

Trečiadienį Vokietijos taurėje buvo žaidžiami paskutiniai trys ketvirtfinalio mačai, kuriuose paaiškėjo visi pusfinalio dalyviai.
Mario Mandžukičius
Mario Mandžukičius / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Miuncheno „Bayern“ išvykoje nepasigailėjo „Hamburger“ vienuolikės ir ją įveikė rezultatu 5:0.

Įvarčius nugalėtojams įmušė Dante, Arjenas Robbenas bei tris sykius pasižymėjęs kroatas Mario Mandžukičius.

Kitose rungtynėse taip pat kelialapius į kitą etapą iškovojo „Kaiserslautern“, kuri per pratęsimą pelnė pergalingą įvartį į Lėverkuzeno „Bayer“ vartus, ir „Wolfsburg“, po atkaklios kovos palaužusi „Hoffenheim“.

Pusfinalyje susitiks „Bayern“ – „Kaiserslautern“ ir „Borussia“ – „Wolfsburg“ komandos.

Visi rezultatai:

„Hamburger“ – „Bayern“ 0:5
22' [0:1] M.Mandžukičius
26' [0:2] Dante
54' [0:3] A.Robbenas
74' [0:4] M.Mandžukičius
76' [0:5] M.Mandžukičius

„Bayer“ – „Kaiserslautern“ 0:1
114' [0:1] R.Jenssenas

„Hoffenheim“ – „Wolfsburg“ 2:3
26' [0:1] R.Rodriguezas (11m. baudinys)
39' [1:1] R.Firmino
44' [1:2] R.Rodriguezas (11m. baudinys)
64' [1;3] B.Dostas
90' [2;3] R.Firmino
70' R.Rodriguezas („Wolfsburg“) pašalintas iš aikštės