Beckhamas debiutavo „AC Milan”

Antradienį Jungtiniuose Arabų Emyratuose vykusiose draugiškose rungtynėse „AC Milan” (Italija) klubas tik po baudinių serijos 5:4 įveikė „Hamburg SV” (Vokietija) ekipą.
Davidas Beckhamas debiutavo Italijos klube
Davidas Beckhamas debiutavo Italijos klube. / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

„AC Milan” gretose debiutavo keturiems mėnesiams iš Los Andželo „Galaxy” (JAV) klubo paskolintas Anglijos futbolininkas Davidas Beckhamas. Buvęs „Manchester United” (Anglija) ir Madrido „Real” (Ispanija) ekipų saugas žaidė pirmąsias 45 minutes, o po pertraukos jį pakeitė prancūzas Mathieu Flamini.

Per 90 žaidimo minučių nugalėtojas nepaaiškėjo – lygiosios 1:1 (0:0).

„AC Milan” vienuolikė pirmavo, kai Ronaldinho (53 min.) tiksliai realizavo 11 m baudinį. Rezultatą išlygino Collinas Benjaminas (67 min.).

Kitose antradienį vykusiose draugiškose rungtynėse vienas Italijos futbolo pirmenybių lyderių Turino „Juventus” klubas po baudinių serijos 5:6 nusileido „AS Monaco” (Prancūzija) vienuolikei.

Ir per šį mačą prireikė pratęsimo, mat sužaidus 90 minučių rezultatas buvo lygus – 1:1 (0:1).