„Borussia“ patyrė dar vieną nesėkmę Bundeslygoje, „Bayern“ laimėjo

Vokietijos Bundeslygos futbolo pirmenybėse dar vieną nesėkmę patyrė šalies vicečempionas Dortmundo „Borussia“ klubas, o titulą ginantis Miuncheno „Bayern“ įsitvirtino lyderio pozicijoje.
„Schalke“ – „Borussia“
„Schalke“ – „Borussia“ / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Dortmundo futbolininkai svečiuose 1:2 (1:2) turėjo pripažinti Gelzenkircheno „Schalke“ ekipos pranašumą.

Joelis Matipas įmušė įvartį 10-ąją, o Ericas Choupo-Motingas – 23 min. ir „Schalke“ išsiveržė į priekį.

Dar pirmajame kėlinyje (26 min.) Pierre-Emerickui Aubameyangui pavyko sušvelninti rezultatą, tačiau „Borussia“ nesugebėjo pelnyti nė taško.

Tuo tarpu šalies čempionas „Bayern“ iškovojo užtikrintą pergalę, išvykoje 2:0 (1:0), įveikęs „Cologne“.

Mario Goetze 19 min. įmušė pirmąjį įvartį, o antrojo kėlinio viduryje (66 min.) Danielis Halfaras įsimušė į savus vartus ir palengvino „Bayern“ darbą.

Po pergalės „Bayern“ užtikrintai pirmauja su 14 taškų, antrojo vietoje su 11 taškų žengia Lėverkuzeno „Bayer“. „Borussia“ turi tik septynis taškus ir yra devinta, o antrą pergalę iš eilės pasiekusi „Schalke“ su 8 taškais yra septinta.