Bundeslygoje siautė Marco Reusas, o „Bayern“ nelaimėjo po 19 pergalių iš eilės

Šeštadienį Vokietijos Bundeslygos pirmenybių 28-ajame ture užfiksuota staigmena. Buvo žaidžiamos šešerios rungtynės, o titulą jau užsitikrinęs Miuncheno „Bayern“ nesugebėjo laimėti namuose.
Marco Reusas
Marco Reusas / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Josepo Guardiolos vadovaujamas Bavarijos klubas sužaidė lygiosiomis 3:3 su „Hoffenheim“. Tai buvo tik trečias kartas šiame sezone, kai „Bayern“ nesugebėjo laimėti susitikimo. Be to, pirmą kartą bavarai į savo vartus praleido tris įvarčius.

Ne pačios stipriausios sudėties žaidęs „Bayern“ gavo įvartį jau 23-ąją minutę, kai pasižymėjo Anthony Modeste.

Claudio Pizzaro (31 ir 40 min.) bei Xherdanas Shaqiri (34 min.) dar pirmajame kėlinyje išvedė „Bayern“ į priekį, tačiau to pergalei neužteko. Sejadas Salihovičius (44 min.) ir Roberto Firmino (75 min.) įmušė įvarčius ir padėjo klubui išplėšti tašką.

„Bayern“ iki šių rungtynių Bundeslygoje buvo laimėjęs 19 rungtynių iš eilės.

Antrąją vietą pirmenybėse susigrąžino Dortmundo „Borussia“, išvykoje 3:2 palaužusi „Stuttgart“.

Christianas Gentneris (9 min.) ir Martinas Harnikas (19 min.) išvedė Štutgarto klubą į priekį, tačiau „Borussia“ išgelbėjo Marco Reusas.

Puolėjas įmušė 30-ąją minutę, 68 minutę po Georgo Niedermeierio raudono kortelės realizavo 11 metrų baudinį, o 82-ąją minutę išplėšė komandai pergalę.