Bundeslygos startas: „Bayern“ pergalė ir Roberto Lewandowskio „hattrick'as“

Penktadienį Miunchene startavo naujas Bundeslygos sezonas. Praėjusio sezono čempionas „Bayern“ klubas 6:0 sutriuškino Brėmeno „Werder“.
Robertas Lewandowskis
Robertas Lewandowskis / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Jau 9-ąją rungtynių minutę Xabi Alonso įmušė pirmąjį sezono įvartį. Ispanas susistabdė iš krašto Philippo Lahmo pasiųstą kamuolį ir stipriu smūgiu pasiuntė jį per vartininką į vartus.

Vos po kelių minučių persvarą padvigubino Robertas Lewandowskis. Visiškai laisvas paliktas lenkas pergudravo varžovų vartininką ir pasiuntė kamuolį į tolimąjį vartų kampą.

Antrojo kėlinio pradžioje puolėjas pridėjo dar vieną įvartį ir pasmerkė Brėmeno klubą pralaimėjimui.

Fantastiškai rungtyniavęs P.Lahmas įvartį į savo sąskaitą įsirašė 66-ąją minutę. Netrukus įvarčiu pasižymėjo ir Franckas Ribery.

Tik aikštėję pasirodęs Maximilianas Eggesteinas siaubingai suklydo. Jis neleistinai griovė F.Ribery ir nusiuntė R.Lewandowskį prie 11 metrų atžymos. Puolėjas užtikrintai realizavo baudinį.

„Bayern“ Vokietijos čempionu tapo ketverius metus iš eilės. Šį sezoną Miuncheno klubas jau iškovojo Super taurę.