Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Buvęs rinktinės treneris Raimondas Žutautas prasiskolino – tarp apgautųjų ir Deividas Šemberas

Raimondas Žutautas
Juliaus Kalinsko / 15min nuotr. / Raimondas Žutautas
Šaltinis: Futbolas.lt
1
Skaitysiu vėliau
A A

2010-2011 m. Lietuvos futbolo rinktinę treniravęs Raimondas Žutautas dėl blogų rezultatų atsistatydinęs iš užimamų pareigų po to apskritai baigė trenerio karjerą. Vis dėlto buvusiam žinomam futbolininkui geras vardas padėjo pasiskolinti pinigų ne iš vieno žaidėjo, tarp kurių ir Deividas Šemberas.

Pasitikėjimo kreditų gavęs šiuo metu Londone gyvenantis R.Žutautas didžiules sumas skolinosi ir iš buvusių savo auklėtinių. Visiems buvo pasakojama ta pati pasaka, kuri kaip vėliau paaiškėjo – yra be galo. Rašo portalas futbolas.lt.

Tarp pinigus R.Žutautui paskolinusių žmonių ir Deividas Šemberas, ir Edgaras Česnauskis, ir Tomas Ražanauskas, kurie, panašu, kad buvusiam treneriui rankos šiandien nebepaduotų.

„Jis daug pasakodavo, koks yra sėkmingas verslininkas. Aš per daug net nesigilinau, nes tuo metu mano mintys buvo aikštėje, o ne versle. Žmogų seniai pažinojau, tad nebuvo net minties kad apgaus. Apskritai, aš linkęs pasitikėti žmonėmis. O gavosi taip, kad buvau priverstas minti teismų slenksčius. Pasirodo, kad sėkmingo verslininko modelis atitiko sukčiaus modelį“, – beveik penkerių metų istoriją portalui futbolas.lt prisiminė D.Šemberas, pripažinęs, kad R.Žutautas dalį skolos grąžino, tačiau prieš porą metų dingo it į vandenį.

– Deividai, sakykite, nuo ko prasidėjo jūsų su R.Žutautu finansinė istorija?

– Maždaug prieš ketverius metus susitikome, vyriškai pakalbėjome, paskolinau pinigus ir tuo vyriškumas baigėsi. Kalbu apie tai ne dėl to, kad norėčiau kažkam pasiguosti, o todėl, kad apsaugočiau kitus, kurie dar nespėjo pakliūti į šio verslininko pinkles. Puikiai žinau, kad esu toli gražu ne vienas panašiai nukentėjęs.

Maždaug prieš ketverius metus susitikome, vyriškai pakalbėjome, paskolinau pinigus ir tuo vyriškumas baigėsi.

– Jūs turite įrodymų, kad skolinote pinigus?

– Be abejo. Aš jau prieš porą metų laimėjau teismą, kuris ponui Žutautui priteisė skolas ir visas teismo išlaidas. Tada jo iniciatyva surašėme taikos sutartį, jis padarė kelis mokėjimus, o po to vėl prapuolė. Nei į skambučius, nei į žinutes neatsako.

Pasikartosiu, tačiau aš nesu vienas, kuriam šis žmogus skolingas. Tai yra didelę riziką keliantis žmogus. Kas jį pažįsta – reikia būti budriems, nes tai tiesioginis kelias į pinigų praradimą.

– Kodėl teismo keliu neatgavote pinigų?

– Teismas neturi ko išieškoti. R.Žutautas neturi absoliučiai jokio turto.

– Tuos pinigus jau nurašėte ar dar turite vilties, kad atsitiks stebuklas?

– Nežinau, ko tikėtis, kai žmogus nebendrauja. O jo sąmoningumo nebesitikiu.

– Įsivaizduojate, kur nukeliavo jūsų pinigai?

– Neįsivaizduoju. Tuo metu rodė brangias parduotuves, tai gal investavo ten. O gal ir ne. Man sunku pasakyti. Faktas tas, kad tie pinigai dingo.

Futbolas.lt
Komentarai: 1
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie SPORTO rubriką