Čempionų lyga: autsaiderė „Astana“ pakišo koją „Benfica“ ekipai

Pirmose trečiadienio Čempionų lygos rungtynėse Lisabonos „Benfica“ futbolininkai nesugebėjo įveikti „Astana“ klubo. Portugalijos klubas sužaidė lygiosiomis 2:2 ir nepasinaudojo šansu užsitikrinti vietą kitame etape.
Astanos klubo futbolininkai
Astanos klubo futbolininkai / „Scanpix“ nuotr.

Rungtynes Kazachstane sėkmingiau pradėjo šeimininkai. Grupės autsaideriai pirmavo jau 19-ąją minutę po Patricko Twumasi įvarčio galva. Už dešimties minučių Kazachstano ekipos pranašumą padvigubino Marinas Aničičius.

Pirmojo kėlinio pabaigoje rezultatą sušvelnino Raulis Jimenezas. 72-ąją minutę tas pats R.Jimenezas išlygino rezultatą.

Jeigu antrose dienos rungtynėse pralaimės Stambulo „Galatasaray“, Lisabonos futbolininkai keliaus į kitą etapą.

Antrose C grupės rungtynėse Madrido „Atletico“ 2:0 nugalėjo Stambulo „Galatasaray“ ekipą.

C grupė
Vt. Komanda Rungt. Perg. Lyg. Pral. Įvar. Tšk.
1. Lisabonos „Benfica“ 4 3 1 1 9:6 10
2. Madrido „Atletico“ 4 2 1 1 7:2 7
3. Stambulo „Galatasaray“ 4 1 1 2 5:7 4
4. „Astana“ 4 0 3 2 4:10 3

Ekspertės: moterų investavimo rezultatai – geresni, ko reikėtų pasimokyti vyrams