2011 11 03 /08:42

Čempionų lyga: galingųjų pergalės ir naujasis Cristiano Ronaldo pasiekimas

Trečiadienio vakarą UEFA Čempionų lygoje buvo žaidžiami dar aštuoni grupių etapo ketvirtojo rato susitikimai. Viename jų, vykusiame Ispanijoje, vietos „Villarreal“ klubas nesugebėjo pasipriešinti Anglijos „Manchester City“ ekipai ir buvo įveikti rezultatu 0:3.
Cristiano Ronaldo
Cristiano Ronaldo „Real“ klube jau įmušė 100 įvarčių. / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Du įvarčius į traumų išretintų „geltonųjų submarinų“ vartus nugalėtojams anglams pelnė saugas Yaya Toure ir vieną pridėjo puolėjas Mario Balotelli.

A grupė

Villarreal 0 3 Manchester City

30' [0 – 1] Yaya Touré
45' [0 – 2] Mario Balotelli (11 m.)
71' [0 – 3] Yaya Touré

Bayern 3 2 Napoli
17' [1 – 0] Mario Gomez
23' [2 – 0] Mario Gomez
42' [3 – 0] Mario Gomez
45' [3 – 1] Federico Fernandez
79' [3 – 2] Federico Fernandez

Pergalę savo aikštėje iškovojo ir Miuncheno „Bayern“ vienuolikė, rezultatyviose rungtynėse 3:2 įveikusi Italijos „Napoli“ klubą. Bavarams visus tris įvarčius pelnė puolėjas Mario Gomezas, o italams – dublį pelnė Federico Fernandezas.

Grupės lydere išliko Miuncheno „Bayern“, o į antrąją vietą pakilo „Manchester City“.

B grupė

Maskvos CSKA klubas, kuriam atstovauja Deividas Šemberas, B grupėje nepasinaudojo proga įsitvirtinti B grupės antroje vietoje – išvykoje sužaista lygiosiomis 0-0 su „Trabzonspor“.

Tiesa, mačą Rusijos ekipa baigė mažumoje – iš aikštės 74 minutę buvo pašalintas puolėjas Seydou Doumbia. Tuo metu Lietuvos rinktinės narys ant vejos žengė 79 minutę.

B grupė

Trabzonspor 0 0 CSKA

Inter 2 1 Lille
18' [1 – 0] Walter Samuel
65' [2 – 0] Diego Milito
83' [2 – 1] Tulio de Melo

Grupės lyderės poziciją išsaugojo Milano „Inter“ (Italija), kuri namuose 2:1 palaužė antrąją nesėkmę patyrusią Prancūzijos čempionę „Lille“ ekipą.

B grupė
1. Inter 4 3 0 1 +2 9
2. CSKA 4 1 2 1 +2 5
3. Trabzonspor 4 1 2 1 -2 5
4. Lille 4 0 2 2 -2 2

C grupė

Antrąją pergalę turnyre pasiekė „Manchester United“ (Anglija) klubas. Jis namuose 2:0 palaužė Čempionų lygos debiutantę „Otelul“ (Rumunija). Po vieną įvartį nugalėtojams pelnė Antomio Valencia ir Wayne'as Rooney.

C grupė

Benfica 1 1 Basel
4' [1 – 0] Rodrigo

64' [1 – 1] Benjamin Huggel
Manchester United 2 0 Otelul

8' [1 – 0] Antonio Valencia
87' [2 – 0] Wayne Rooney

Grupės lyderiu tapo „Manchester United“, o „Benfica“ trečiadienį namuose lygiosiomis sužaidė su „Basel“ (Šveicarija) klubu.

C grupė
1. Manchester United 4 2 2 0 +4 8
2. Benfica 4 2 2 0 +3 8
3. Basel 4 1 2 1 -1 5
4. Otelul 4 0 0 4 -6 0

D grupė

Vietą atkrintamosiose varžybose užsitikrino Madrido „Real“ ekipa (12 tšk), D grupėje ir antrą kartą nugalėjusi „Lyon“ (4 tšk). Šį sykį Prancūzijoje ispanai šventė pergalę rezultatu 2-0.

Abu įvarčius nugalėtojams pelnė portugalas Cristiano Ronaldo. Įdomu tai, kad jis perkopė 100 įmuštų įvarčių „Real“ gretose ribą.

D grupė

Ajax 4 0 Dinamo
20' [1 – 0] Gregory van der Wiel
25' [2 – 0] Miralem Sulejmani
65' [3 – 0] Siem de Jong
90' [4 – 0] Nicolas Lodeiro

Lyon 0 2 Real
  24' [0 – 1] Cristiano Ronaldo
69' [0 – 2] Cristiano Ronaldo (11 m.

Tvirčiausią vakaro pergalę šventė Amsterdamo „Ajax“ klubas, kuris savo sirgalių akivaizdoje rezultatu 4-0 sutriuškino Zagrebo „Dinamo“ komandą. Įvarčius olandams pelnė Gregory van der Wielas, Miralemas Sulejmani, Siemas de Jongas ir Nicolas Lodeiro.